Motovidlo

Počet hráčů2moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 29 hodnocení67
%

Autor:
Zdroj: HRONEŠ, Ivo. Pojďte si hrát. 1989.
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6390 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: prkno, PET lahev, klacek
Zamotej se, přejdi lávku a přesnou ranou schoď láhev.

Pravidla

Soutěžící se předkloní, jednou rukou se chytí za kotník a rychle se patnáckrát za sebou otočí kolem své osy. Poté se napřímí, dostane do ruky klacek, přeběhne prkennou lávku (prkno položené na louce), aniž by se nohou dotkl země, a musí srazit klackem láhev postavenou na podstavci. Při neúspěšném pokusu se nesmí již opravit.

Poznámka: Nutno posuzovat citlivě a povolit občasný přešlap z prkna. Prkno musí být dlouhé alespoň dva tři metry. Čím delší, tím lepší a víc srandy.
 

Alternativní pravidla

: Tuto hru jsme hráli na asvaltu a nebylo zrovna měkké přistání, když jste například jako já netrefili směr a šli místo dopředu dozadu a to ještě k tomu velkou oklikou... :) A to se mi stalo teprve při dvanácté otáčce... Proto bych dala klidně 10 otáček (samozřejmě, když jsou hráči poctiví a vážně se točí rychle a drží se za kotník). A hlavně bych to hrála na trávě... Myslím, že si hráči užijí srandy jako my, když budou mít za úkol pouhé oběhnutí určitého bodu (např.: stromu, tyče, stožáru,...). Určitě tuto hru doporučuji, ale pro starší nad 10 let :) A můžou být klidně dvě družstva, která se snaží, aby všichni hráči oběhli trasu dřív než druhé družstvo :)

Komentáře

: My ji hráli na sněhu pod jménem Vodka :-) . Otočky se počítaly jako panáky, po desátém se muselo doběhnout pro vyprošťovák :-D a vyhrál ten nejrychlejší. Prkno jsme teda neměli. Děcka to hrozně bavilo, i třeba šestiletý, takže bych se nebál hrát i s malýma. Pravda že do sněhu to nebolí jak na asfalt. Jediný problém byly ty otočky, aby to nikdo nešidil.
: :):-(%-):-D:-?:-PB-)8-);-):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::hophop::jupi::break::pis::cosi::hura::10::tralala::plamenomet::asmd::neo::rpg::sniper::motorovka::kulomet::asmd::box::bomba::plamenomet::bomba::rpg::jedi::kladivko::rpg::kulomet::motorovka::plamenomet::asmd::sniper::jedi::box::tralala::10::10:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!