Klíště

Počet hráčů5moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 532 hodnocení83
%

Autor:
Zdroj: www.woodcraft.cz
Zapsáno:
Zhléhnuto: 66070 krát (24 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Na cestu, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: kolíček na prádlo
Pořádně se prohlédni, jestli na sobě nemáš klíště.

Pravidla

Tato hra se hraje během jiné aktivity, nejlépe za pochodu. Vezme se jeden barevný kolíček na prádlo a ten představuje klíště. Zvolí se časový limit - třeba 15 minut a vždy po vypršení doby se provede vyhodnocení. Hráč, který dostane klíště se ho snaží nenápadně na někoho přidělat, no a ten pokud si ho všimne, se ho snaží zase přicvaknout na někoho dalšího. Ten u koho zůstane klíště po vypršení stanovené doby, získá jeden trestný bod.
 

Alternativní pravidla

: Je to super hra. My to hrajeme tak že kdo ma poslední količek musí dělat nějaké namáhavé cvičení př. kliky
: dobrá hra my to hrajem že ten kdo má kolíček když se zastaví dostane ukol (například jsme byli u prodejny cedulek (ulic atd.) a tak se tam musel kamoš jít kouknout a zeptat se jestli nemaj ceduli s ulicí jeho jména...
: My to hrajeme pod názvem MOUCHY. Hrajeme je během výletu do lesa. Kdo ho má jako poslední musí splnit předem daný úkol. :-))))
: My to hraje každou výpravu ale s názvem TRAPÁK tento název se napíše na kolíček a de se na to
: My jsme to - u těch starších :) - hráli takhle: měli jsme dva kolíčky, připli jsme to na jednoho potom nenápadně na někoho dalšího (nejlépe holka x kluk,ale to je na vás:D) potom vedoucí řekl: Kolíčky! ti, kteří je právě na sobě měli si museli dát pusu...na koho je to moc, tak pusu na tvář, je to celkem sranda:)
: My jsme to několikrát hrály jen se sestrou doma, každá se snažila té druhé dát kolíček, když si toho nevšimla, po chvíli jí to ta druhá řekla. A počítaly jsme si body za každý kolíček umístěný na tu druhou... Možná to je trochu divný hrát ve dvou, ale každopádně to je sranda...;-)
: my to hrali tak ze pokud si toho dotycny vsiml do deseti sekund kolicek smel vratit a hralo se asi s deseti kolicky
: upa super hra znam ji jako tchorik vetsinou to hrajeme na casovz usek bo na to zhe si dame cil kam dojdem bo ay skoci schuzka
: Hrajeme to každý tábor s velkým úspěchem, ale používáme těch kolíčků hodně. Začínáme motivací, že mít na sobě kolíček je strašná ostuda, a co teprve, když jich má na sobě člověk několik. Nevím čím, to, ale nejhůř dopadáme obvykle my vedoucí, protože jdeme a povídáme si a pak nám třeba na batohu vznikají bizardní kolíčkové útvary:).

Komentáře

: Hra je sice dobra ale dooost star :schizo:
: nedivím se ti ijus,máš recht hmmm
: Tuhle hru nenávidím :D
: Á JÁ JSEM TAM NAPSALA CHYBU
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!