Ve dvou se to lépe táhne

Počet hráčů2moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 59 hodnocení51
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6548 krát (2 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Zážitková / inscenační, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: Provázky
Aneb 24 hodin spolu, svázáni metrovým provázkem

Pravidla

Tuto hříčku můžete zařadit na jeden den tábora či delší akce. Podmínkou je dostatečná autorita vedení a dostatečné sebevražedné ambice účastníků.

Jména hráčů napíšeme na papírky, které pak losujeme a vytváříme tak náhodné dvojice. V těchto dvojicích pak hráče svážeme provázkem tak, aby měli mezi sebou nanejvýš jeden až dva metry. Pod provázek si hráči mohou dát např. šátek, aby je úvaz neškrtil a netlačil.

V těchto dvojicích pak hráči stráví následujících 24 hodin. Zbytek tábora funguje úplně normálně a všichni dělají, jakoby nic. V noci hlídky, přes den co nejběžnější táborový program. Některé hry se stanou nepoužitelnými, ale mnoho rutinních úkonů, jako je návštěva záchoda nebo polední klid, získá úplně jiný nádech.

Humánnější varianta hry umožní každému jednou (popř. dvakrát, buďme ještě humánnější) denně odvázat svůj úvaz - tedy dvakrát na dvojici.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: no my zme jim pro jistotu dovolili se odvázat, když dou na záchod - pokud jim to nevadi, mohli zustat svazani - a taky když se nekdo potřebuje oblict nebo převlict na horní polovině těla. Už jenom proto, že gdyby to měli provádět svázani, musel by se jeden protáhnout rukávem např trička bo nečeho takovyho... :) a to si doopravdy přectavit nedokážu :-D Ale muže byt sranda, když spolu v táboře nekdo chodí a samozřejmě nésó svázaní spolu... :-)
: To se ještě dá, ale když nás svázali zády k sobě a měli jsme tak hrát hru..no bylo to zajímavé.... :o)
: Znám to jako zkoušku tolerance. Je to dobrovolné a dvojice se tvoří dle libosti (samovýběrem nikoli náhodně). Dobře ověří spolupráci, přátelství a hlavně TOLERANCI.
: jo a ještě poznámečka... jak jsme byli ten celej den, tak jsme měli k sobě svázaný přímo ruce, mezi nima prakticky žádný místo....
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!