za hlasem flétny

Počet hráčů1moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 22 hodnocení71
%

Autor:
Zdroj: inspirace shora :-)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3978 krát (2 denně)
Parametry: Do tmy, Pohybová, Zážitková / inscenační
Potřeby: hudební nástroje a hudební um
poeticky zažít atmosféru noci

Pravidla

Pravidla jsou primitivní - vedoucí po (nejlépe předem) připravené trase vždy popoběhne kus cesty před družstvem, v dostatečné vzdálenosti se zastaví a zahraje něco na flétnu. Než se družstvo stačí přiblížit, přestane hrát a zase o kus dál opět zahraje na flétnu, atd. až zase zpět do tábora. Je dobré pouze děti vzbudit a říct jim co nejméně (v nejlepším případě jim neříct vůbec nic). Až dojdou do tábora, opět to nijak nekomentovat...
Variace je ta, že se vícero vedoucích rozmístí po krajině - jeden hraje na flétnu, druhý na bubny, třetí např. na housle, další zpívá, ...atd... prostě tajemné melodie v noční (nejlépe mlžné) krajině. Jednotliví muzikanti začnou samozřejmě hrát až ve chvíli, kdy přestal hrát vedoucí před nimi, aby se zvuky nepřekrývaly. Čím méně dětí ve skupině, tím lepší prožitek. Skupiny pak jdou od vedoucího k vedoucímu - vedoucí však vždy musí včas přestat a zalést, aby nebyl vůbec spatřen! Jinak hra ztrácí kouzlo. Druhý den vedoucí o ničem nevědí, všechno byl pravděpodobně pouze dětský sen :-)
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Tak to je krásný... To zkusim navrhnout příští týden na schůzce jako závěrečnou bojovku na soustředění od hudebky. :hudba:
: Tak tohle je naprosto dokonalé.... není to ani tak moc hra, ale to může jooo luxusní ještě když to sedí do legendy tábora nebo víkendovky.... wow:-)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!