Člověče,nezlob se

Počet hráčů1020
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 3 hodnocení59
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2665 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Na sníh, Pohybová, Pro zasmání, Chodička / strategická
Potřeby: barevné oblečení, krabice, obruče, provazy,křídy
Oblíbená hra v lidském provedení

Pravidla

Děti jsou figurky, vedoucí jsou hráči. Rozdělí se do čtyř týmů po čtyřech. Každý tým si zvolí barvu a do té se děti obléknou. Kostku můžeme udělat z papírové krabice, na kterou nakreslíme puntíky. Hrací pole můžeme vymezit obručemi (jako v reklamě), provazy, nakreslit křídou,..Klasické hrací pole má 40 políček a ke každé barvě 4 pole jako domeček. Pravidla hry jsou stejná jako u normálního stolního Člověče,nezlob se. Hodíme kostkou, zvolíme figurku (řekneme její jméno) a řekneme, o kolik se má posunout :)
 

Alternativní pravidla

: Hrajeme velice podobně, akorát si nehrajeme na klasiku 4 figurky, běhá celý oddíl a nepostupuje po políčkách, ale prostě sprintuje dokola jako o život :-) , děláme velké hřiště... Jinak klasika, jeden běžec předběhne jiného a ten vypadává. Máme děcka kterým se podaří naházet třeba 20 koleček, těm doporučujeme se nechat vyhodit ... při tom, že běhají 4 oddíly většinou nemají šanci doběhat...

Komentáře

: Nedovedu si představit, jak sedím v domečku a 12 minut čekám, než si mě vedoucí vybere. Ta pravidla by chtěla trochu dynamických úprav.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!