Mám rád všechny, ale nejvíc ty, kdo…

Počet hráčů8moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 45 hodnocení68
%

 
Autor:
Zdroj: hrál jsem na víkendu s vysokoškoláky
Zapsáno:
Zhléhnuto: 27288 krát (12 denně)
Parametry: Do místnosti, Pohybová, Seznamovací
Potřeby: žádné
Seznamovací hra. Slouží k tomu, abychom se něco dozvěděli o ostatních hráčích. Může se ale hrát i v kolektivu lidí, kteří se již dobře znají.

Pravidla

Hráči sedí v kruhu na židlích, kterých je o jednu méně než je hráčů. Jeden hráč stojí uprostřed kruhu a říká: „Mám rád všechny, ale nejvíc ty, kdo …“ a přidá jakoukoliv vlastnost (mají na sobě bílé tričko, byli už někdy u moře, mají bratra, je jim víc než 18 let, ...). Hráč uprostřed kruhu smí říkat pouze takové vlastnosti, které má i on sám a vlastnosti se nesmí znovu opakovat.

Všichni hráči, kteří mají vlastnost, kterou uvedl (např. mají na sobě bílé tričko), si musí v tom okamžiku navzájem vyměnit místa na židlích. Jakmile si začnou měnit místa, hráč uprostřed se snaží zabrat si jednu židli pro sebe. Na koho nezbude židle nebo kdo se zapomene vyměnit, přechází doprostřed a přebírá jeho úlohu. Stejně tak ten hráč, který (kromě toho uprostřed) má jediný danou vlastnost, si musí vyměnit místo s hráčem uprostřed.

Na začátku se může stanovit vedoucí hry, který má právo vetovat příliš obecné vlastnosti typu "má na hlavě vlasy" apod. Mohou se také zakázat nejednoznačné vlastnosti, na které se nedá jasně odpovědět, jestli je hráči mají či ne (např. jeho nejlepší kamarád byl někdy u moře apod.)
 

Alternativní pravidla

: hra se dá hrát i tak že se říká místo: „Mám rád všechny, ale nejvíc ty, kdo …“
toto :) : „Místa si vymění všichni ti kdo .....“ např.: mají papuče, nosí brýle atd

Komentáře

: My sme to hrali na etickej výchove v škole a nás je v triede 26. Mali ste vidieť ten blázinec keď sa povedalo: mám najradšej tých čo nemajú radi školu. každý si menil miesto s každým :haha: je to fakt úžasná hra :10:
: Dobrá hra, naučili nás to pracovníci z Prevcentra (organizace pro zlepšování kolektivu ve školách apod. - prevence šikany). Místo toho "Mám rád všechny..." jsme používali obyčejně "Místo si vymění ti, kteří... si ráno čistili zuby"
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!