Mám rád všechny, ale nejvíc ty, kdo…

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 8 až moc
Délka: Do 34 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 15. 7. 2010 v 15.21
Seznamovací hra. Slouží k tomu, abychom se něco dozvěděli o ostatních hráčích. Může se ale hrát i v kolektivu lidí, kteří se již dobře znají.

Pravidla

Hráči sedí v kruhu na židlích, kterých je o jednu méně než je hráčů. Jeden hráč stojí uprostřed kruhu a říká: „Mám rád všechny, ale nejvíc ty, kdo …“ a přidá jakoukoliv vlastnost (mají na sobě bílé tričko, byli už někdy u moře, mají bratra, je jim víc než 18 let, ...). Hráč uprostřed kruhu smí říkat pouze takové vlastnosti, které má i on sám a vlastnosti se nesmí znovu opakovat.

Všichni hráči, kteří mají vlastnost, kterou uvedl (např. mají na sobě bílé tričko), si musí v tom okamžiku navzájem vyměnit místa na židlích. Jakmile si začnou měnit místa, hráč uprostřed se snaží zabrat si jednu židli pro sebe. Na koho nezbude židle nebo kdo se zapomene vyměnit, přechází doprostřed a přebírá jeho úlohu. Stejně tak ten hráč, který (kromě toho uprostřed) má jediný danou vlastnost, si musí vyměnit místo s hráčem uprostřed.

Na začátku se může stanovit vedoucí hry, který má právo vetovat příliš obecné vlastnosti typu "má na hlavě vlasy" apod. Mohou se také zakázat nejednoznačné vlastnosti, na které se nedá jasně odpovědět, jestli je hráči mají či ne (např. jeho nejlepší kamarád byl někdy u moře apod.)
Hru přidal: Liskin
Zdroj nebo autor: hrál jsem na víkendu s vysokoškoláky
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!