Želvičky 2

Počet hráčů15moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 12 hodnocení33
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2022 krát (1 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Honička, S násilnými prvky
Potřeby: žádné
aneb o těžkém životě želev

Pravidla

Hráči se rozdělí na dva přibližně vyrovnané týmy. Jeden tým jsou želvičky, druzí jsou lidé. Želvičky se pohybují po čtyřech a mají za úkol dopravit vajíčka (papírky, žetony, kameny,..) z jednoho domečku (moře) do druhého (okraj pláže). Domeček je ohraničen čárou. Mezi dvěma čárami (čili mezi dvěma domečky) je území lidí. Ti se snaží želvičkám jakkoli v jejich úkolu zabránit. Lidé chodí normálně po dvou. Kolo trvá deset nebo patnáct minut. Po skončení kola, se spočítají vajíčka, které želvičky donesly na druhou stranu a hraje se další kolo s prohozenými rolemi. (Želvičky se stávají lidmi a naopak). Vyhrává ten tým, který nanosil více vajíček.
Pokud nejsou nikde dostupné žádné předměty jako vajíčka je možné hrát i tak, že si želvičky pamatují, kolikrát do domečku došli.
Na tuto hru je dobré si vzít staré oblečení, protože se může roztrhnout, ušpinit a pod. a taky je nutné dětem zdůraznit, že je zakázano kousání, škrábání, lochtání, úmyslného kopání a pod. Je to sice maso, ale hráli jsme to nesčetněkrát s dětmi od 8let a výše a nikdy se nám nikdo nezranil.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: A kde prodim nosi ty vajíčka? Jak se je snaží lide zelvam vzit?
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!