Příšery, potvory, mutanti, princezny...

Počet hráčů4moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 169 hodnocení75
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 30875 krát (8 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Rukodělková / tvořivá, Stolní / desková / papírová
Potřeby: žádné
Kreslíme postavičky, ale po částech - hlavu zcela nezávisle na těle atd.

Pravidla

Každý hráč potřebuje nudli papíru, hodí se polovina A5 na výšku nebo něco podobně tvarovaného.
Na tuto nudli každý dle své fantazie nakreslí hlavu a krk nějaké postavy či kreatury. Výsledné dílo zahne dozadu tak, aby hlava nebyla vidět, ale aby na přední stranu ještě přečuhoval kousíček krku - to kvůli navázání.
Potom papíry pošleme sousedovi po levici, takže každý má zase na co kreslit, ale nikdo neví, k jaké hlavě teď přikreslí - tělo. Tělo končí někde v bocích, těsně nad rozkrokem postavičky - tedy to, na čem normální lidé nosí tričko. Dílo zase přehneme dozadu, necháme koukat jen kousek, aby bylo možné navázat, a pošleme dál.
Další kreslí nohy - až po kotníky. Tedy to, co by normálnímu člověku tvořily kalhoty.
Poslední fázi kreslí čtvrtý člověk - chodidla nebo boty (popř. kolečka, pásy, podvozek...).
Potom vzniklá veledíla rozbalíme, společně se zasmějeme a pojmenujeme je. Můžeme ještě ke každé postavě napsat příběh, co se nebožákovi vlastně stalo, že skončil, jak skončil. Výsledky pak můžeme někde vystavit - jako varování.
 

Alternativní pravidla

: My to píšem jako STEPANKAA ale v pořadí:
Jaký(např.sradlavý:-)),
kdo(babička ),
s kým(s ježíškem),
kde(ve skleníku),
kdy(v r. 10000000000 př. n. l.),
co dělali(prděli :bomba:)
proč to dělali(protože jso blbí)
:):):):):):):-):-):-):-):-):alien::alien::alien::alien:;-);-);-);););):pivko::pivko::pivko::pivko::hura::hura::hura::hura::10::10::10::10::10:
: já tuhle hru znám jako psaní inzerátu -1-přídavné jméno(stará)-2-kdo píše inzerát(blondýna)-3-sloveso(schání,potřebuje,prodá,nemůže žít bez,......)-3-zase přídavné jméno(růžový)-4-věc která je předmětem inzerátu(kružíto)-5-značku jako se píší na inzerátech (co nejrychleji, nemohu bez něj žít,.....)
je to sranda skuste to:papa:
: to znám..ae takhle..že píšem slova...za 1. : každy napíše kdo?...(takže třb.:ty, učitelka, petr...) ohne a pošle dál, za 2. napíše kdy?...(včera, zítra, 100let před opicema, v 8:00)...a o5 ohne a pošle dál, za 3. : napíše kde?..( na stromě, ve stanu, na střeše...)..a zase ohne a pošle dál...za 4: co dělal?...(počural se, snědl to, vylezl, spal, hrál na kytaru...) a zase ohnout poslat...a za 5. s kym...takže ( třb s andreou, se santou, s učitelem, s lucíi bílou...atd)....a pak se to celé otevře a přečte jak to jde za sebou...opravdu velká sranda....například nám jednou vyšlo: karel gott přímo tady na terezině židli dneska ve 12 odpoledne plaval kanál la manche s helčou vondráčkovou xDxDxD=D nb vánoce v kabinetě za minutu čuměl se santou...nb ježibaba na piáně ted tančila se santovo prdelí...xD to ae fakt musite to nák vymyslet něco originálního..ae fakt u týhle hry...zaručuju 100% výbuchy smíchu..ještě k tomu dyž to musíte číst přede všemi...:D
: Jj, to znám, to jsme hrály ve škole... Ještě je dobré, aby se na začátku řeklo buď ať si každý vezme jinou barvu tužky(Každý si pak lépe pozná, co kreslil a výsledek je ještě praštěnější) nebo ať mají všichni stejnou (vypadá to uceleněji, ale o to většinou vůbec nejde;))...

Komentáře

: :jedi: to je dobrá hra! :cz: :cool: :break::kladivko::bomba::kulomet::sniper::asmd::plamenomet::motorovka::pc::amen::tralala:
: taky to hrajem a super!!!nasmějem se až až
: Tuhle hru znám trochuninak ale myslim ze je fAkt super. myslím ze uz jednoho favoria mám akorát jí budu muset přizpůsobit na Aj :hura::srdce::cz::cool:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!