Hlava, tělo, nohy

Počet hráčů1550
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 86 hodnocení70
%

 
Autor:
Zdroj: moje hlava
Zapsáno:
Zhléhnuto: 20115 krát (7 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Zážitková / inscenační, Rukodělková / tvořivá, Stolní / desková / papírová, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: kostka
Hmmm, kdo by nechtěl vidět mutanta!?

Pravidla

Ještě před hrou si domluvíme pořadí částí těla (1. hlava, 2. oči, 3. uši, 4. vlasy apod.). Hráči si sednou okolo stolu, a jeden dostane do ruky kostku, a háže. Hodí nějaké číslo, vedoucí se koukne do rozpisu čísel, na kterém se také všichni předem dohodli (třeba že 1 je šišatá hlava, 2 je s okem jako šnek, 3 je kulatá, 4 velká apod.), vedoucí se teda koukne do rozpisu čísel, a řekne hráči, jakou hlavu má svému stvoření nakreslit. Když se vystřídají všichni hráči, tak se zase hážou třeba vlasy na té hlavě, když už zase byly všichni, tak se hážou třeba nosy, a tak to jde dál, dokud nemá i poslední hráč u svého mutanta dvě boty, potom si všichni obrázky prohlédnou, a můžou je i obodovat. Tak a to je zhruba všechno, přeju vám pěknou zábavu! VAROVÁNÍ: Neuchechtejte se k smrti, některé výtvory mohou svou směšností být až nebezpečné!
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: týjo..to je dobrééé...to hnedka zkusíme!
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!