Nikdo není dokonalý

Počet hráčů20100
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyNáročná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 10 hodnocení69
%

Autor:
Zdroj: Bedna - na tohle sem čučel pořád :)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7434 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Divadelní / dramatická, Zážitková / inscenační
Potřeby: fotoaparát s funkcí kamery, počítač (PC, notebook), pokud je to v možnostech tak i dataprojektor (pro lepší atmosféru) + reproduktory
...aneb ani vedoucí není nejchytřejší

Pravidla

Je to sice pro děcka, ale hlavně se vyblbnem my dospěláci. Soutěž se bude odehrávat přesně v duchu stejnojmenného zábavního pořadu, který běžel na televizi Prima s Jiříkem Krampolů. Důležité pomůcky jsou: fotoaparát s funkcí kamery, počítač (PC, notebook), pokud je to v možnostech tak i dataprojektor (pro lepší atmosféru) + reproduktory, dospěláci (ti budou dotazováni na různé nejzáludnější otázky), děcka (ta se budou střídat v rolích hostí Jirky Krampola jakožto soutěžící) a samozřejmě nějakého toho Jirku Krampola (dobrého a oblíbeného baviče na táboře nebo ve skupině). A hra může začít!
Dobře si rozmyslete otázky, které budete soutěžícím dávat a možná by bylo dobré, aby ne všichni odpověděli na naprosto jednoduché otázky správně. Udělejte z toho divadlo. Volte spíše zábavné než poučné otázky a stejně tak i dopovědi. Pravidla jsou stejná jako v televizní verzi. Nejprve hlavní bavič přečte soutěžícím otázku a soutěžící musejí typovat kolik asi padlo správných odpovědí (předem musí být jasně daný počet tázaných). Kdo je nejblíže získává pro své družstvo bod. Po každé otázce se mohou soutěžící vystřídat, aby si zahrál skutečně každý. Na konci soutěže se sečtou body a dál je to jasné – vítězný odd. získá „skleněný mozek“ nebo co já vim co si vymyslíte :)
Hra je trochu náročnější na přípravu. Oběhat všechny dospěláky, položit jim jednotlivé otázky pak videa z foťáku postahovat a upravit, aby šli otázky tak jak mají je pakárna, ale výsledek stojí za to. Jestli jste aspoň trochu herci uděláte z toho zábavu na celej večer. Váš Žába
 

Alternativní pravidla

: Navrhuji do tázaných zahrnout i děti. Udělat to třeba půl napůl, ale pak je jasné, že následné soutěže se smějí zúčastnit už jen jako diváci.

Předchozí variantu sme zkusili letos na táboře a my dospěláci jsme se docela nablbli a děckám se to líbilo, ale možná když uvidí své kamarády vrstevníky odpovídat je bude bavit ještě víc.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!