ČÁP ZTRATIL ČEPIČKU

Počet hráčů512
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 23 hodnocení81
%

Autor:
Zdroj: Vlastní zkušenost
Zapsáno:
Zhléhnuto: 8072 krát (5 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Honička, Hra pro učení či vzdělávání
Potřeby: Žádné
Kdo najde první danou barvu?

Pravidla

Hra je pro úplně malé děti.
Na začátku hry se určí jeden hráč, který představuje čápa a jeho úkolem je chytat děti. Vedoucí i děti říkají říkanku a klapou při tom nataženýma rukama před sebou (představují zobák čápa). Říkanka zní takto: "Čáp ztratil čepičku, mela barvu barvičku ...". Na místo doplněných teček vedoucí řekne nějakou barvu, např. žlutou. Úkolem dětí je co nejrychleji tuhle barvu najít a dotknout se jí (stačí jedním prstem). Nesmí se jí však dotknout sami na sobě. Jakmile se barvy dotknou, jsou v bezpečí před čápem. Dokud se však barvy nedrží, může je čáp chytit. Koho chytne jako první, vystřídá si s ním místo s stává se čápem pro další kolo.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: :D :D :D
: pls jana: how about a nice cup of SHUT THE FUCK UP?!?!?! :-PB-):srdce::srdce::srdce::srdce::schizo::schizo::srdce::motorovka::plamenomet::asmd:
: Jako malé děti jsme tuhle hru hráli v ulici, bylo to bezvadné, spousta pohybu a napětí, jestli honem najdem tu aktuální barvu. Když řekl někdo zlatou, nejdřív jsme nevěděli, ale pak jsme zjistili, že vlastně zipy jsou "zlaté", to ještě bývaly kovové. :-) Takže díky za tuhle hru tady.:cosi::jupi::break::hura:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!