Kanistr

Počet hráčů7moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 14 hodnocení77
%

Autor:
Zdroj: Generace vedoucích přede mnou
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3429 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová
Potřeby: malý míček
Rvačka o míček.

Pravidla

Jsou dvě čáry na jedné stojí jedno družstvo a na druhé čáře druhé družstvo. Ve družstvu si potichu rozdají čísla. A vedoucí nebo nějaké ochotné dítě vyvolává čísla. Jakmile řekne nějaké číslo, dítě s tímto číslem, z každého družstva jedno, vyběhne a snaží se buď vzít míček nebo to druhé dítě natlačit na ten míček. Pokud dítě vyběhne a protivník ho chytne má bod to družstvo, které to dítě chytlo. Pokud vyvolávací čísel vykřikne KANISTR tak do pole jdou všichni (kromě vyvolávajícího). Za každý získaný míček je jeden bod. V poli může být víc čísel zároveň. Hraje se libovolnou dobu. Upozornění: tato hra je celkem brutální.
 

Alternativní pravidla

: hrajeme coby "Král vysílá do boje" - hráči si rozdělí čísla, a na povel ("král vysílá do boje číslo...") vybíhají - jakmile jeden z nich chytne míč, může ho duhý chytit - dostane bod, pokud se někomu podaří dotknout se míčem své základny (třeba sloupu) jeho team dostává bod. V poli může být najednou víc čísel, vedoucí je může i odvolávat, ALE - chytat se můžou pouze stejná čísla - jednička jedničku, trojka trojku apod. Ostatní můžou leda tak překážet, ale nesmí nijak aktivně zadržovat ;-) ... Tahle hra je míň nebezpečná, a kluci ji hrajou docela rádi :-)

Komentáře

: my zase s rovinkou
: Jo v TV jsme přemluvili paní učitelku aby to s náma hrála a hned při prvním čísle se dva kluci srazili a od tý doby to máme v TV zakázáno hrát. Ale ve Skautu to hrajem dost často, věčinou v bahně a to je děsná sranda. Když příjdu domů mamka mně vždycky vynadá.
: je fajn, ale z určitých důvodů už ji nehráváme takto, protože příliš často docházelo k úrazům hlavy - sražení dvou při neubrždění nebo naražené nosy a podobně. rozhodně nehrát na klouzavé podlaze!
: My tuto hru hrajeme s šátkem ;) :D
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!