Upír

Počet hráčů20100
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 18 hodnocení70
%

 
Autor:
Zdroj: T.O. Arakis Bolatice
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4718 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Chodička / strategická, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: lihový fix
Kdo jde po táboře sám už je jakoby mrtev

Pravidla

Vedoucí dne potají určí upíra (kohokoli) a to tak že mu ráno tajně předá lihový fix. Upír poté může vraždit a to tak, že dělá dvě tečky na krk. Může zabíjet jen osoby, které jsou samy a nesmí je nikdo při tom vidět z čehož plyne že dva živé pokupě nemůžu zabít. Pokud je jeden živý a jeden mrtvý tak vraždit s klidem můžu. Pokud mě někdo viděl vraždit tak si to nechá pro sebe a na večerním nástupu mě ,,nahlásí" (pouze pokud žije) pokud ale vyvraždím celý tábor nebo alespoň jeho značnou většinu tak dostanu odměnu. Pokud mě někdo odhalí tak dostane odměnu on a já ne. Kdo je upír se hlásí na večerním nástupu potichu vedoucímu do ucha.Hra se dá taky zpestřit tím, že proti sobě budou soupeřit upír a vlkodlak (ten dělá dvě čárky fixou na krk) tyto 2 osoby o sobě vědí a nesmí se navzájem zabít kdo zabije víc lidí vyhrál. Pozn: hraje i vedení tábora a pokud se neroznese po táboře kdo je upír hra je velmi napínavá.
 

Alternativní pravidla

: Hráli jsme to tak, že upír se jmenoval Humusix (téma Asterix a Obelix) a ten měl i kostým. Celý den se schovával, jen občas vyběhl a označil křížkem co nejvíc lidí. Na konci dne se křížky sčítali a vyhrál oddíl s nejměnším počtem křížků.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!