Kiss Death

Počet hráčů10moc
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 54 hodnocení79
%

 
Autor:
Zdroj: tábor
Zapsáno:
Zhléhnuto: 25994 krát (8 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Seznamovací, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: losovací nádoba/klobouk
V*E*L*M*I návyková a zábavná hra pro větší počet lidí

Pravidla

Na začátku hry se jména všech hráčů dají do klobouku. Jakmile tam jsou všechny, každý hráč si někoho vylosuje. Pokud si vylosuje sám sebe, losuje znova.

Ve chvíli, kdy už všichni mají papírek s něčím jménem, hra se odstartuje. V tu chvíli musí hráči toho, jehož jméno mají na papírku zabít polibkem na tvář. Takto zabitý hráč vypadává a předává papírek se svoji obětí vrahovi, který ho zabil, a tato obět se pak stává novou obětí vraha. Vítězí ten, jež se dostane ke svému jménu, tedy vlastně nakonec zbydou dva hráči, kteří se mají navzájem.

Vzhledem k tomu, že losování není ideální, většinou se stává, že je vítězů několik, čili se utvoří více uzavřených kruhů. Více vítězů lze řešit např. jejich postoupením do finálového kola. V ideálním případě má ale být jen jeden.

Pozor! Cílem hry není hráče přeprat/přetlačit, ale spíše taktizovat a překvapit. Ideální je vyhlásit začátek hry ráno a pokračovat v normálním programu a KissDeath hrát prostě v průběhu celého dne (více dnů) dokud neskončí.

Zpestření: Pěkné zpestření, který do hry ještě více zamíchá moment překvapení je rozlosovat jména už večer předchozího dne a vyhlásit začátek např. na 9:00 ráno s tím, že už připomenut nebude a kdo si to nebude hlídat může být snadným terčem.
Vhodné pravidlo je též zakázat hráčům krýt si tváře rukou nebo podobně.

Hráče včas upozorněte, že jestli jim dělá problémy dát pusu na tvář hráči stejného pohlaví, ať se neúčastní.

Zkušenosti: Hru jsem zorganizoval v rámci celé školy. Vzhledem k tomu, že losování zařídil počítač, byla jistota jednoho vítěze a jména byla rozlosována 12 hodin předem (21:00 večer). Hra měla obrovský úspěch, účast byla přes 100.
 

Alternativní pravidla

: Při losování lístečků existuje způsob, jak zajistit JEDNOHO VÍTĚZE: Lístečky očíslujte (1 až počet hráčů) a zabalené rozdejte, aby každý znal jen své číslo. Pak ať každý napíše své jméno dovnitř (kde je číslo), následně lísteček zabalí a své číslo na obal lístečku napíše. Pak všichni naháží své lístečky do klobouku a místo losování, chodí postupně vytahovat. Každý hráč si vytáhne lísteček s číslem o jedna vyšší (kdo měl nejvyšší číslo, losuje jedničku). Vznikne kruh pro všechny zabijáky ;) A to pak stojí za to :) (Jen pozor na koukání ostatních)
: Hráli jsme to na jedné akci, zabíjeli jsme tím, že jsme naší oběti sáhli na krk a nikdo vás nesměl vidět.
Byla to fajn :) Během pár hodin jsme se všichni vymlátili :D
: My to hrajem jen mezi vedoucíma s vodou, a to tak, že:
1) zabiješ tím, že někoho poliješ vodou (stačí pár kapek)
2) obět tě při tom nesmí vidět
3) nikdo jiný, ani ten co ještě hraje, ani ti co již nehrají tě při tom nesmí vidět

Neuvěřitelná schíza, neuvěřitelně návyková a neuvěřitelná sranda. tak důmyslný zbraně co je někdo schopný vymyslet jsem ještě neviděl. Dokonce jsme i navrtali střechu :-D
: Hráli jsme to na táboře, ale způsobem že když někdo narazil na svoje jméno, poté co toho druhého z jeho jménem zabil, byl též mrtví.. A vítězil ten kdo se dožil večera... :)
: my jsme to hráli na táboře ale polívali jsme se při tom vodou.
: My to hráli s brčkama. Celej tábor - asi 70 lidí. Já sám osobně vypad asi třetí den po zadání a ostatní pokračovali ještě asi dva nebo třii dny.. ..a aby se to zpomalilo, mohli sme se chránit zaklínadlem. Platilo jen pět minut, dostatečně na to, aby se stačilo zdrhnout vrahovi z dohledu. Dalo se to použít 3x denně. Samozřejmě, aby mohl někdo zaklínat, musel tušit, kdo je jeho vrahem.....:)
: u nas vejsce se to hraje pomoci toaletniho papiru - prijit zezadu a uskrtit

Komentáře

: A máš něde ten prográmek na losování? :D Díky
: Jee, GJH. Teďko jsem v sextě, takže kissdeath pamatuju. Sice jen dvě kola, ale byla to paráda. Vzpomínám si, že mz, nejmenší, jsme hlavně řešili problém, jak překonat výškový rozdíl mezi náma prckama a třeba maturantama. Vydržela jsem sotva den, ale ono i pak jen tak přihlížet, jak všade někdo někoho honí a mezi tím běhají profesorky. =D Fakt výborný. To bych si dala hnedka znova.
: Mám otázečku, moc sem nad tim nepřemejšlel ale už na první nebo druhý kousnutí, políbení můžu přijít ke svýmu ménu, ne?
: aquakaca: jojo, 2009 jsem maturoval... :)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!