Kdo donese nejdál?

Počet hráčů212
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 154 hodnocení70
%

Autor:
Zdroj: Pepova kartotéka
Zapsáno:
Zhléhnuto: 20558 krát (6 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Chodička / strategická
Potřeby: žádné
Dokážete se vrátit než vyprší čas?

Pravidla

Každý hráč si veme do ruky nějaký předmět (šišku, míček nebo něco podobnýho) a postaví se na startovní čáru. Na náš povel všichni vyběhnou a snaží se položit svůj předmět co nejdále od startovní čáry a vrátit se zpět (je dobré aby běželi stejným směrem). Fór je v tom, že předem určíme, že se musí stihnou vrátit např. do 30ti vteřin.
Hráči s sebou nesmí mít samozřejmě žádné hodinky ani stopky a předmět musí položit a ne hodit. Vyhrává ten, kdo se stihne vrátit včas a předmět donesl nejdále. Hru můžeme opakovat a mírně měnit časové intervaly.
 

Alternativní pravidla

: Nazdar, hráli jsme to tak, že běžci měli v ruce místo šišky papírek se svým jménem. Za prvý papírek "nejde" hodit a za druhý je hned jasný, komu která "meta" patří :cool:
Trať jsem zvolil tak, že se běželo ze začátku z kopce a běžec tak musel rozmýšlet, kolik mu ještě zbude sil na běh do kopce. Začali jsme na deseti sekundách a v dalším kole o 10 zvyšovali.
Kdo říkal, že to nemá šmrnc? Hra se líbila :tralala:
: My jsme to hráli na táboře s vajíčkama na tvrdo, protože u šišek i míčků měly děti tendenci je házet. To, že jsou vajíčka vařená, jsme dětem neřekli, ale varovali jsme je, že se nesmí rozbít. Byla to legrace, jak se snažily je pokládat opatrně.
: taky je sranda rozházet hromadu víček od PETek, papírků nebo něčeho, co se dá sbírat, po hřišti. Hráči stojí na kraji hřiště. Víčka nebo papírky dáme na vzdáleněkší půlku hřiště. Hráči mají časový limit na to, aby posbírali co nejvíce víček nebo papírků a musí se stihnout vrátit zpět za čáru. Ještě se může přidat pravidlo, že ji po ceste přes prázdnou půlku hřiště nesmí nic spadnout.
: my sme to hráli v několika družstvech a běžel vždycky za každá družstvo 1 a ostatní počítali...když se nestihl vrátit do čas. limitu družstvo zůstávalo na tom samm místě a běželo znovu... !!!tato verze je potřeba hrát na douhé louce!!!:slunicko::-):slunicko:

Komentáře

: Jo dobry :jedi::10::10::10:
: Zaujimava hra :bomba:
: hej, mazaná hra...:cool::slunicko:
: Hru sme hráli a fakt dobrý, až na to že sme běhali do kopce...
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!