Sochy

Počet hráčů520
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 57 hodnocení43
%

Autor:
Zdroj: moje hlava :-D
Zapsáno:
Zhléhnuto: 13318 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Morální / sociální, Divadelní / dramatická, Seznamovací
Potřeby: žádné
Zlozvyky, gesta a postoje, o kterých ani nevíte že děláte, nebo víte??

Pravidla

Vedoucí napíšou jména všech přítomných na lístečky a ty vhodí do např. pytlíku, ešusu, misky. Hráči si je tahají jednotlivě a dotyčnou osobu, kterou si vytáhnou, musí popsat sochou. V této hře se člověk dozví jak na lidi působí nebo co je pro něj typické (postoj, gesto, výraz, zlozvyk). Je to zajímavé hrát i mezi lidmi, které neznáme tolik. Nemělo by se poukazovat na zevnějšek (oblečení, postavu, délku vlasů).
 

Alternativní pravidla

: my sme túto hru hrali s 15 ročnými deckami a bolo to naozaj super.. všetci sme sa zabavili a smiali po každej jednej ukážke.. no neboli to sochy.. zadanie bolo iba "znázorni človeka, ktorého si si vytiahol" - mohli sa používať pohyby aj reč.. decká to chytili za správny koniec.. buď povedali nejakú smiešnu "hlášku" ktorú ten človek používal celý tábor, alebo to bol spôsob tanca - ktorý využíval iba človek na lístočku, pri vedúcej to bolo napr. nekonečne rátanie detí prstom atď. z mojej skúsenosti túto hru odporúčam..

Komentáře

: Tato hra by se opravdu neměla hrát mezi dětmi,''slabší jedinci'' by se opravdu mohli cítit velmi špatně =[ Hru doporučuju mezi starší a rozumné lidi, kteří svou sochou nikoho neponíží =]
: tato hra se může hrát jen v opravdu dobře sladěném kolektivu, či někde, kde má každý dostatek slušnosti, v našem oddíle bohužel nebyl a došlo k urážlivým "sochám"
: Nezkousejte ji, kazde dite je jine, jinak oblibene u ostatnich a je to chozeni po tenkem lede, opravdu. Nestoji to za slzicky.
: ...cílem hry je tvoje hlúposť lucka...
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!