Oxford & Cambridge

Počet hráčů4moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 55 hodnocení44
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 10518 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Rivalita dvou největších univerzit v Angii

Pravidla

Pravidla jsou jednoduchá. Všechny hráče rozdělíme do 2 skupin. První skupina (Oxford) si sedne do řady za sebe a hráči se drží za pas, takže vznikne jako kdyby dlouhá spojená řada. Druhá skupina (Cambridge) si sedne a chytí se také do řady za sebe, ale naproti první skupině. Tak to vcelku vypadá jednoduše první členové obou skupin sedí přímo naproti sobě a drží se za ruce a za každým z nich je pak řada spojených hráčů. Hra začíná soubojem, která škola je lepší. Oxford začíná a všicni členové křičí: "Oxford" A jako kdyby si lehají k zemi, čímž přetáhnou druhou skupinu k sobě. Natož se druhá skupina vzmuží a zakřičí: "Cambridge!" ... tak to jde x kol dokud se nezhasne světlo. Hlavním úkolem každé skupinky je se co nejrychleji dostat na místo druhé školy v přesném pořadí hráčů! Jednoduše řečeno celá skupina se musí otočit o 180° v přesném pořadí hráčů za sebou. Která skupinka je dřív dostává bod a jede se znova "Oxford" "Cambridge" "Oxford" "Cambridge"...
 

Alternativní pravidla

: my zase používáme ach a bůů. jinak menime se pouze na piskani a ti co dobehnou druzi prichazeji o jednoho hrace. hra konci az zustane na jedne strane pouze jeden/dva hraci. a vyhrava to druzstvo, kde jich je vic.
: Ach ano, my místo Oxfordu a Cambridge používáme týmy "Cácorky" a "Vemena". A kdo to nepochopil, jedná seo imaginární veslařské závody (proto ty veslující pohyby)

Komentáře

: teda sorry, ale hůř napsaný pravidla sem snad ještě neviděl... hra může bejt zajímavá, ale neni to z toho absolutně poznat :D
: mohli by jste vic a lip popsat to otoceni???
: Tak přesně tuto hru jsme hráli na roveráku a je to sado. Fakt drsná hra, vřele doporučuji, až budete chtít unavit děti. :-)
: stejně to nějak nechápu
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!