Šašek a král

Počet hráčů830
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 48 hodnocení55
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6104 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Sportovní
Potřeby: žádné
Honička s míčem

Pravidla

Z hráčů utvoříme družstva (každé družstvo má min. 4, max. 8 členů) a v každém družstvu se zvolí hráč, který bude král a druhý hráč, který bude šašek. Hra se hraje ve větším čtvercovém nebo obdélníkovém hřišti (nejlepší je asi půlka obyčejného hřiště) ve kterém se pohybují všechna družstva současně.

Cílem hry je míčem vybít krále druhého družstva. Hráči si musí nahrávat míčem a pak vybít libovolného člena vedlejší hodružstva. Když se tak stane pak záleží - pokud je vybitý hráč králem hra končí a vyhrává družstvo, které krále vybilo! Pokud je vybitý hráč šaškem nic se neděje, protože šaškův úkol je hlídat krále a má nekonečně mnoho životů. Pokud je ovšem vybitý hráč obyčejný hráč bez povolání tak si čapne a je "vybitý", dál nehraje. Družstvo si ho oživí tím způsobem, že mu hodí míč a jestli ho bez probémů chytne (nesmí spadnout) může zase hrát.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Na přečtení je to dobrý, otázkou je zda to bude dobrý i na zahrátí;), ale myslím, že u téhle hry nehrozí, že by nebylo:break:
: Hráli sme ji dohromady s klukama,věk od sedmi do devatenácti a myslim,že sme si ji užili všichni,zvlášť když zjistáte,že ten koho ste tak pracně vybíjeli byl šašek...:hophop:
: Fakt super hra - hráli jsme ji s klukama a líbila se. Sám jsem něčekal, že to bude tak, zajímavý. Stojí za to ji zkusit. :slunicko: Vojtta
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!