Na Šerchána a Tabákýho

Počet hráčů620
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 28 hodnocení43
%

 
Autor:
Zdroj: vlastní hra
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4656 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Sportovní
Potřeby: míč
Pohybová míčová hra na motivy knihy Djunglí.

Pravidla

Úkolem hry je nenechat se vybít (chytit) Šerchánem.
Šerchán je chromý a zlý tygr, který loví slabé. K sobě má podlézavého Tabákýho, který mu pomáhá při lovu, aby pak mohl ohryzat kost..
Na vytyčeném území se pohybují hráči (vlčata) dále Šerchán s Tabákým.
Šerchán se snaží vybít vlčata, ale protože je chromý, sám se nemůže pohybovat s míčem v ruce. Podlézavý Tabáký mu musí běhat pro míč, nosit ho a nahrávat mu. Tabáký nikdy nebije!
Pokud je hráč vybit, stává se Tabákým, Tabáký Šerchánem a Šerchán hráčem v poli.

Pozn. Tuto hru jsme si zpestřili starým šedivým trikem s nápisem Šerchán. Kdo se jím stal, oblékl si triko.
 

Alternativní pravidla

: Je fajn rozšířit hru o další postavu Baghíru. Ten "uzdarví dotykem" již zraněné -Šechnánem vybité a na místě zmrazené- děti. Kouzlo této další postavy spočívá v tom, že od začátku nikdo z hráčů neví, kdo to je, Baghíra se při oživování snaží být nenápadný, samozřejmě Tabáky a Šerchán se zase snaží Baghíru rychle odhalit a vybít. Hra tím dostává nový dynamičtější rozměr.
: HVĚZDNÉ VÁLKY
:jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi:

Komentáře

: jo je to dobrá hra už sme ji hráli je to super:):-):-(:(%-):-D:-?:-P:-pB-)8-);-);):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kulomet::box::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi:
: tyjo zní to zajímavě...určo zítra zahrajem;-).....láká to i mě, škoda že sem vedoucí a budou to hrát jenom děcka:-D:-D
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!