Na hlasy zvířátek

Počet hráčů4moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 41 hodnocení48
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5559 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pro zasmání
Potřeby: Lístečky se zvířaty, šátky
Poslepu najdi svého zvířecího parťáka podle zvuku

Pravidla

Všem hráčům (nejlépe sudý počet) dáme vylosovat z klobouku jedno zvíře - zvířata si připravíme předem a napíšeme vždycky dva lístečky se stejným zvířetem. Pokud nehraje sudý počet nebo je-li více hráčů, zvířátka se budou skupinkovat po třech nebo po čtyřech.

Zvířata vybíráme podle toho, jaké vydávají zvuky: čím známější, tím lepší. Např.: slepice, prase, pes, kůň... - každý hráč si vybere pouze jeden papírek a potají se přečte zvíře. Pak se všem hráčům zaváží oči a na startovní povel začnou všichni hráči vydávat zvuk vylosovaného zvířete.

Úkolem každého z nich je najít hráče, který vydává sejný zvuk jako já :o)) akorát po startovním povelu začne takový zmatek všech zvířecích hlásků, že je to těžší než se na první pohled zdá :o))
 

Alternativní pravidla

: Docela zabavne muze byt i zadat tam zviratka jejichz zvuky nejsou nezname: napriklad kdyz se tam budou potkavat mravenecnici a blbouni nejapni :) Akorat pak je lepsi to udelat do vetsich tymu co se maji hledat.

Prave ve vetsich tymech je to dobry jako rozdelovacka.

Komentáře

: Hra se dá - logicky - velmi dobře použít k rozdělení do skupin na nějakou další hru. Obzvlášť pro menší děti to vypadá jako velmi opodstatněné rozdělení.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!