Nekonečný příběh

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 2 až 100
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 15. 8. 2012 v 14.35
Čím více písniček znáte, tím nekonečnější a rozmanitější váš příběh bude :)

Pravidla

Sám podtitul v podstatě vystihuje princip hry. Sedíte s dětmi u táboráku a jen obyčejné brnkání do strun a omílání starých songů Vás nebaví? Sestavte si s dětmi vlastní příběh!

Začíná se tak, někdo, třeba ten kdo hraje na kytaru, vymyslí začátek příběhu a zahraje k tomu odpovídající píseň. Důležité je, že motiv toho příběhu nebo postava, tedy to co je v dané části příběhu důležité musí být obsahem názvu písně, která se bude hrát.

Příklad, začínám příběh tři čuníci šli do světa (zahraji Tři čuníky od Nohavici), pak přidám, že ti čuníci potkali činčilu, co šla do Čile a šli s ní (zahraju Činčilu od Totálního nasazení) nebo jí po cestě přemluví aby šli do San Francisca (zahraju San Francisco od Scotta McKenzieho) atd...

Příběh se vyvíjí podle fantazie zúčastněných, hlavní hrdinové přicházejí a odcházejí, jak si jej uděláte záleží na tom kolik znáte písní (i s přesným názvem) Pokud nevíte akordy na kytaru, tak si tu píseň prostě zazpívejte jen tak vokálně anebo nechte toho, kdo chce příběh posunout, ať si ji zazpívá :)
Potřeby: Zpěvník, kytara
Hru přidal: Žába
Zdroj nebo autor: Rádio Beat!
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!