Copak bych Vám lhal?

Počet hráčů520
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 6 hodnocení43
%

Autor:
Zdroj: Pořad ČT - "Copak bych vám lhal?"
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1530 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: tužka a papír
Příběhy pravdivé a vymyšlené

Pravidla

Soutěží spolu dvě družstva, která si na střídačku vyprávějí kratičké příběhy, události a zkazky. Ty se buďto skutečně vypravěčům přihodily nebo jsou úplně vymyšlené nebo zdali se vypravěči přihodili nebo nikoliv.

Před započetím hry sepíše každá skupina 3 až 5 názvů příběhů (počet příběhů musí být u obou družstev stejný) o nichž budou jednotlivý vypravěči vyprávět a předají seznamy režisérovi, jenž bude na celou soutěž dohlížet a řídit jí. U každého příběhu také uvedou, zdali se jedná o příběh pravdivý nebo nikoliv. Toto je důležité neboť protistrana bude po dovyprávění příběhu hádat jestli jim vypravěč lhal či nikoliv a na základě správného určení získají bod nebo nic.

Vypravěči by si měli uvědomit jak chtějí zapůsobit na soupeře svým výkladem. Mohou mást tím jak bude příběh podán a záměrně hádající stranu přimět k opačnému určení skutečného.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: COPAK BYCH VÁM LHAL?:pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!