Princezna Rosenka

Počet hráčů1moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 7 hodnocení82
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2802 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Chodička / strategická, Zážitková / inscenační
Potřeby: Hrneček či kelímek pro každého
Je po dešti? Louka a les kolem klubovny jsou přímo nasáklé vodou? Pak je čas pomoct princezně Rosence z jejího prokletí.

Pravidla

Příběh: Viděli jste pohádku o Duhové panně? Ta měla dcerku, princeznu Rosenku, a koupala jí v duhové vodě. Musela se však vrátit k Vládci pramenů a opustit svět lidí a princezně Rosence se stýskalo po barvách její koupele a všude sháněla duhovou vodu. Syn Vládce pramenů ji sehnal od Duhy a přispěchal s ní k Rosence. Když ji chtěl předat, proměnila se ve vodu obyčejnou a princezna jí pohrdla. To rozzuřilo Vládce pramenů a pronesl kletbu nad princeznou: \\\"Za to, že si nevážíš čisté vody, promění se všechna voda, které se dotkneš, v perly.\\\" I prosili ho, ať kletbu zruší, že Rosenka zemře žízní, a nakonec se smiloval... pouze pod podmínkou, že mu princezna Rosenka nasbírá a donese číši čisté vody. A tak začala sbírat kapičku po kapičce z ranní rosy na lučním kvítí...ještě že na to není sama.

Hra: V okolí klubovny je jistě spousta rostlinek a stromů, ze kterých by mohlo spadnout pár kapek dešťové vody. Zkusme tedy princezně pomoci ve sbírání. V naší pohádce sice došly perly, ale i tak si můžeme vyzkoušet, jak je těžké naplnit svůj hrneček čistou dešťovou vodou... Tak která princezna bude nejúspěšnější?

Doporučení: Je vhodné dát časový limit cca 10 min, loužová ani okapová voda se nepočítá.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: "Je po dešti? Louka a les kolem klubovny jsou přímo nasáklé vodou? Pak je čas pomoct princezně Rosence z jejího prokletí."

Myslím, že teď je všude vody až až, tak to je asi ideální pro tuto hru, ne?
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!