Duely

Počet hráčů0moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyNáročná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 14 hodnocení48
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3132 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Na inteligenci / paměť, Na postřeh / šikovnost, Stolní / desková / papírová
Potřeby: počítač
Utkej se v duelech s ostatními a checkuj svoje výsledky na mobilu!

Pravidla

Hra se zapojením moderních technologií, kde se hráči utkávají v disciplínách jako například Kámen-nůžky-papír nebo Piškvorky. Tím si vylepšují své skóre, které mohou sledovat na svých chytrých mobilech.

Základem celé hry je hraní duelů mezi hráči v různých disciplínách. Dva hráči si dají duel, výsledek zadá vedoucí do systému a ten hráčům změní jejich skóre - čím silnějšího soupeře porazí, tím více bodů dostanou. Na základě tohoto skóre se pak určí celkové pořadí. To celé s pomocí webové aplikace TheDuels, která nabízí přehledné zobrazení pořadí hráčů, rozhraní pro zadávání výsledků duelů a také stránku, kde každý hráč vidí, jaké má skóre.

Hra probíhá na několika stanovištích. Na každém se hrají disciplíny jiného druhu - na jednom pohybové, na druhém třeba na přemýšlení. Na každém stanovišti je vedoucí se smartphonem/tabletem/počítačem, který zadává výsledky odehraných duelů do systému. Tím se hráčům změní skóre pro dané stanoviště. Součet skóre všech stanovišť dá dohromady celkové skóre hráče, které určuje jeho celkové pořadí. Kromě toho můžou hráči získávat bonusové body, například za tři výhry za sebou.

Pravidla jako taková jsou velice flexibilní a snesou hodně přizpůsobení, takže se neboj experimentovat :D

Kompletní pravidla jsou na wiki stránkách projektu: github.com/janzarsky/theduels/wiki

Hra vyžaduje minimálně jeden počítač s připojením k internetu a ideálně wifi, na kterou se připojí všichni hráči - ovšem není to nutností.

Pokud chceš pomoct s instalací, napiš mi na walker@skaut.cz, rád pomůžu :)
Pokud chceš pomoct ty mně s vývojem aplikace, tak mi taky napiš :D
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Jedná se o webovou aplikaci. Ta musí být někde nainstalovaná. Přistupuje se k ní pak pomocí webového prohlížeče (klidně i na mobilu). Pokud si chcete Duely vyzkoušet, napište mi a já vám nainstaluji Duely na můj webhosting.
: Hele ta aplikace The Duels neexistuje :nene: !! Co to sem píšeš ? :-?
: Naopak tato hra ukazuje, že počítače neslouží jen k tomu, aby seděl každý doma a hrál proti virtuálním lidem, nebo dokonce proti počítači. Mobil nebo tablet jsou zde pouhé nástroje, stejně jako jsou nástrojem běžně využívané lístečky papíru :)
: Místo toho abyste učili děti, že přežít se dá 3 hodinová schůzka i bez mobilu a tabletu a může to být sranda, tak jim to strkáte pod nos všude:/
Co z těch děcek bude??
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!