Inzeráty

Počet hráčů1225
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 69 hodnocení72
%

Autor:
Zdroj: Príručka pre skautských vodcov
Zapsáno:
Zhléhnuto: 26482 krát (8 denně)
Parametry: Do místnosti, Zážitková / inscenační, Seznamovací
Potřeby: papíry, tužky, místnost dle požadavků, nástěnka či zeď, na níž je možno inzeráty lepit, případně pošťácké uniformy:)
Nejen seznamovací příjemná a dobrodružná aktivita

Pravidla

Každý z hráčů si najde svůj koutek v místnosti, kde hraje nevtíravá hudba, hoří svíčky a všeobecně tam panuje příjemná atmosféra, vezme si papír a tužku a začne sepisovat svůj inzerát dle organizátorem stanoveného postupu. Jsou určeny otázky, na něž má inzerent odpovídat, kolonky, které je potřeba vyplnit - nejlepší je inzeráty předem připravit, vytisknout a rozdat. Kolonky mohou být různé - oblíbená pohádka, nejhorší charakterová vlastnost, postoj vůči hranostajům... Vyplněné inzeráty si každý podepíše svou vlastní značkou - pseudonymem (např. Zelený lenochod, Dendrit, Anna Kareninová...) a pověsí na předem určenou nástěnku/zeď. Důležité je zachovat diskrétnost, aby nikdo nevěděl, komu který inzerát patří.
Následuje druhá fáze: je zřízena pošta, díky které lidé mohou komunikovat s autory těch inzerátů, kteří je zaujali - napíší jim dopis či vzkaz, podepíší se svou značkou, na složený lístek doplní značku adresáta a zásilku odnesou na poštu. Je možné, že jim odpoví a rozvine se korespondence. Roli pošťáků zastávají organizátoři, kteří zásilky třídí. Pošta by měla být na odděleném místě a k přepážkám se přistupuje jednotlivě:), jde o to, aby nikdo nevěděl, resp. mohl jen tušit, s kým si dopisuje.
Poslední fáze: končí dopisování, všichni se sesednou, organizátor postupně přečte inzeráty, kolektiv tipuje, čí by mohly být, následně se autor přizná.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: asi tu hru nechapu, muzete to jeste nejak dovysvetlit prosim?
: Dá se hrát i bez inzerátů. Třeba, když jsou děti mladší. Dělali jsme to tak, že každému bylo přiděleno pohádkové jméno: Karkulka, Rákosníček, Popelka, Pat, Mat,... To nesměl ukazat. Poté byl zveřejněn seznam postav. Každý mohl napsat komu chtěl. Ke konci se vše prozdradilo :) Tuhle hru doporučuji, děti hodně baví. Psali si, že uspořádaj párty u Krtečka a Krteček to vůbec nevěděl a tak :)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!