Psací stroj

Počet hráčů10moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 16 hodnocení69
%

Autor:
Zdroj: Riki a Cigi :)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3494 krát (4 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Na sníh, Pro zasmání, Na postřeh / šikovnost, Zážitková / inscenační
Potřeby: žádné
Hra, která se dá hrát pouze jednou za pár let, ale je s ní spousta srandy :)

Pravidla

Všichni, kromě hlasatele, se postaví do kruhu těsně k sobě a zaháknou se do sebe. Hráčům se sdělí, že každý dostane své vlastní písmenko a jak to bývá u psacího stroje, tak pokaždé, když se jeho písmenko ozve, tak se pověsí na své sousedy (zvedne nohy). Jen tak si to každý vyzkouší, jestli ho jeho sousedé unesou :). Postupně si pak chodí k hlasateli pro svá písmenka, tak aby to ostatní neslyšeli, ale hlasatel dá všem STEJNÉ PÍSMENKO. Hráči si "písmenka" mezi sebou NESMÍ ŘÍKAT, jinak by to nebylo ono. V momentě, kdy zazní ono osudné písmenko, všichni se svalí na zem, protože si budou myslet, že je jeho sousedi podrží :)

Doporučuji hrát někde, kde nikdo nespadne na nic tvrdého nebo ostrého. My to hráli na vlakovém nádraží (dosti plném :D ), ale jeden klučina skončil na koši a jedna slečna na lavičce a ti dva se zrovna moc nesmáli, jinak ostatní na tuto hru velmi rádi vzpomínají a čekají, až se děti v oddíle tak prostřídají, aby se to mohlo zahrát znovu :)
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: totéž jako hra na mědvěda !! ...
: Ahoj dnes to s dětmi vyzkouším venku doufám že je to pobaví stejně jako nás vedoucí jen předtím vyzkouším 'nadiktovat' pár slov nebo písmen kde bude mít každý hráč svoje písmeno aby se do toho dětem více chtělo a uvidím jak to bude vypadat dále, Jen se bojím že si to řeknou ale uvidím.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!