Chlebíčky

Počet hráčů511
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 8 hodnocení67
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1684 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, Do tmy, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: chlebíky
Sněz chroupavý chlebík dřív, než tě hledač najde.

Pravidla

Hraje se ve tmě - nejlépe v klubovně a pod. (Prostor musí být jasně vymezený a aspoň trochu zajímavý - nějaké "schovky".) Určí se jeden "hledač". Ten si jde stoupnout za dveře. Ostatní dostanou každý po jednom plátku "chroupavých chlebíků" (například: http://www.pekarny-michle.cz/alb.php?s=produkty&r=100250). Poté se všichni schovají (a zhasne se).
Vedoucí (ať už se hry účastní nebo ne) oznámí start hry. Od té chvíle běží časový limit a hledač se snaží najít co nejvíce schovaných hráčů (dotkne se jich a řekne "mám tě"). Úkolem schovaných je v první řadě nebýt nalezeni a poté - sníst chlebík. Jenže ono to křupe.
Když vyprší časový limit, rozsvítí se a porovná se, kdo kolik snědl. Většinou hodnotíme: vítěz je ten, kdo nebyl nalezen a snědl první celý chlebík, dál se může porovnat, komu zbyl jak velký kousek.

- Časový limit: dávali jsme 1,5 minuty, ale je dobré to upravit podle dostupných podmínek... záleží, kolik je v klubovně schovek a pod.
Důležité: Hráči mohou začít s jezením až po tom, co byla hra odstartována - to je (zvlášť menším) občas nutné zopakovat.
- Pro hru je důležité naprosté ticho (aby bylo slyšet křupání a hledač se podle něj mohl orientovat). Kdo byl hledačem odhalen, vypadává - je "venku ze hry", ale musí sedět na místě, nechroupat a být potichu - jinak by to kazil ostatním.
- Aby nedošlo k dohadům, kdo kdy dojedl svůj chlebík, můžou hráči hlásit "Mám/snězeno/... (a jméno)", když dojedli.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!