POZOR POZOR

Hru přidal: jindrich.majer5@seznam.cz
Zdroj nebo autor: malinko jsem si vzal z městečka palerma
Zapsáno: 9. 5. 2015 v 08.17
Zhléhnuto: 1453 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, Stolní / desková / papírová, Ano/ne detektivka
Potřeby: jeden papír,šikovné hráče
POZOR POZOR KDO JE KDO KDO JE PROHLEDÁVACÍ ŠPION ZABIJÁK AGENT STRÁŽNÍK VOJÁK A KDO JE NEVINÝ OBČAN OTOM JE HRA POZOR POZOR

Pravidla

Na začátku hry jeden nejšikovnější hráč vystřihne papírové karty. Na každé kartě něco napíše a to toto : špion,agent,voják,občan,vypravěč .Poté hráč který psal rozdá karty (každému hráči jednu) a každý hráč obdrží roli která mu určí ukol. Každá role je jen jedna kromě vojáka který je 1 - 3.Špion má za ukol přežít dokud občan nebude vyřazen.Agent má vyřadit špiona. Voják(ci) má(jí) za ukol ochránit občana a zničit agneta.Občan musí prostě přežít a také ví kdo má jakou roli protože role jsou skryté.Vypravěč vypráví hru jako u městečka palerma říká kdo byl zabit atd.
Hra má dvě fáze a to když je tma a světlo.Když je tma jeden hráč zhasne světla v místnosti tak aby nebylo nic vidět pak všichni hráči kromě agenta zavřou oči. Agent pak vybere jenoho hráče kterého zabije a jméno toho hráče řekne vypravěčovi pak agnet zavře oči a otevírá oči špion ten si vybere jenoho hráče u kterýho chce vědět kdo je, vyprvěč mu řekne jakou roli má ten kreré ho si vybral, pak špion zavírá oči a probouzejí se všichny vojáci který vyberou jednoho kterýho buduo chránit to znamená to že když hráč bude napaden agnetem hráč neni vyřazen.Druhá fáze světlo vypravěč rosvítí světla a všichni hráči si vyberou jednoho hráče kterýho vyřadí.Hra končí ve chvýli když někdo splní svuj cíl.
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!