POZOR POZOR

Počet hráčů58
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 7 hodnocení55
%

Autor:
Zdroj: malinko jsem si vzal z městečka palerma
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1269 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, Stolní / desková / papírová, Ano/ne detektivka
Potřeby: jeden papír,šikovné hráče
POZOR POZOR KDO JE KDO KDO JE PROHLEDÁVACÍ ŠPION ZABIJÁK AGENT STRÁŽNÍK VOJÁK A KDO JE NEVINÝ OBČAN OTOM JE HRA POZOR POZOR

Pravidla

Na začátku hry jeden nejšikovnější hráč vystřihne papírové karty. Na každé kartě něco napíše a to toto : špion,agent,voják,občan,vypravěč .Poté hráč který psal rozdá karty (každému hráči jednu) a každý hráč obdrží roli která mu určí ukol. Každá role je jen jedna kromě vojáka který je 1 - 3.Špion má za ukol přežít dokud občan nebude vyřazen.Agent má vyřadit špiona. Voják(ci) má(jí) za ukol ochránit občana a zničit agneta.Občan musí prostě přežít a také ví kdo má jakou roli protože role jsou skryté.Vypravěč vypráví hru jako u městečka palerma říká kdo byl zabit atd.
Hra má dvě fáze a to když je tma a světlo.Když je tma jeden hráč zhasne světla v místnosti tak aby nebylo nic vidět pak všichni hráči kromě agenta zavřou oči. Agent pak vybere jenoho hráče kterého zabije a jméno toho hráče řekne vypravěčovi pak agnet zavře oči a otevírá oči špion ten si vybere jenoho hráče u kterýho chce vědět kdo je, vyprvěč mu řekne jakou roli má ten kreré ho si vybral, pak špion zavírá oči a probouzejí se všichny vojáci který vyberou jednoho kterýho buduo chránit to znamená to že když hráč bude napaden agnetem hráč neni vyřazen.Druhá fáze světlo vypravěč rosvítí světla a všichni hráči si vyberou jednoho hráče kterýho vyřadí.Hra končí ve chvýli když někdo splní svuj cíl.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!