Mokré vlaječky

Počet hráčů525
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 4 hodnocení67
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 781 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Honička
Potřeby: 2 šátky, 2 kbelíky s vodou, uzlovačky či lano, plavky a tolik hrnečků, kolik je hráčů
Jste na táboře, máte zrovna volné odpoledne a je hrozné horko? Přemluvte vedoucí, aby si s vámi zahráli mokré vlaječky...

Pravidla

Začne se tím, že hráči se rozdělí do dvou družstev. Každé družstvo má svůj kbelík s vodou, vlaječku (šátek), který je umístěný v kruhu z uzlovaček a své pole, které jsou rozdělené lanem. Každý si nabere do svého hrnečku tolik vody, kolik uzná za vhodné (ale lepší je si nabrat míň, abyste na svého protihráče nevychrstli celý hrnek vody a plýtvali tak).
Když hra začne, pokoušíte se protihráčům sebrat jejich vlaječku a donést ji do svého pole tím, že vbíháte k nim a snažíte se dostat do kruhu s vlaječkou, který se nachází na druhém konci jejich pole a kde na vás nikdo nemůže vylít vodu. Když vás ale voda zasáhne během běhu, musíte se zastavit a čekat, dokud vás neosvobodí někdo z vašeho družstva tím, že se vás dotkne a vy se můžete zase pohnout. To samé platí pro protihráče i ve vašem poli a vy snažíte se uchránit svoji vlaječku. V kruhu s vlaječkou může být i více lidí najednou a možná se vám povede zmást protihráče. Ochránce (ochránci) vlaječky však nesmí stát v kruhu ale aspoň metr od něj, aby i ostatní měli šanci. Abyste vyhráli, musíte se dostat z kruhu i s vlaječkou v ruce zpět do svého pole. Když vás ale zasáhne voda, vlaječka se vrací zpět do kruhu a vy stojíte na místě, dokud vás někdo neosvobodí. Až se nějakému družstvu povede vzít vlaječku, vyhrává a může se hrát znova.
My ji na táboře hrajeme každý rok a vždycky se úžasně pobavíme. A hlavně osvěžíme.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!