PENTA-PET

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 2 až 99
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 11. 11. 2017 v 13.57
Hra určená pro lidi s trošičku odolnějším žaludkem (žádných megablivajzů se nebojte) Je jedno kde ji hrajete, ale vždycky se zabavíte!!

Pravidla

Příprava hry
Předem si na hru připravíme 6 PET láhví, do 4 z nich nalijeme nějaké hnusy (musí se dát vypít), u nás se osvědčila voda s česnekem, voda s maggi, 3 dny vylouhovaný čaj (hořký) nebo třeba obyčejná voda se solí a voda z nakládaných okurek. Protože se hra jmenuje penta-pet je třeba přidat ještě poslední láhev a to by mělo být něco dobrého .. třeba Kofola. Poslední Pet láhev nalijeme do 1/4 vodou tak aby se s ní dal dobře dělat bottle-flip (vysvětlím později)

Poté je třeba připravit místo, kde se hra bude hrát, nejlépe s nízkým stropem. Teď se musí vzít stůl a přirazit ho ke zdi. na něj postavíme 5 láhví s hnusy + 1 dobrou. Odkrokujeme od stolu 6 kroků (záleží jak náročné to chcete mít). Dále v té vzdálenosti postavíme další stůl, na který položíme poslední PETku.

Průběh hry
hráči se postaví za prázdný stůl do řady za sebe.
Začínající hráč uchopí Pet láhev a \\\\\\\"spodem\\\\\\\" jí hodí na zbytek pet lahví.
Pravidla jsou jednoduchá. Co shodíš, to piješ.
Pokud hráč strefí 4 pet láhve, musí se z každé napít (1 lok).
Aby to nebylo jenom tak nudné za každou shozenou láhev udělá hráč od stolu 1 krok (bez skoku) ke stolu od kterého začínal. Jakmile odkrokuje zůstane na místě, veme PETku a udělá bottleflip (hod PETKOU tak aby udělala salto a skončila na stole stát) na ten stůl od kterého začínal. Pokud se mu to nepovede, nic se neděje a hraje další hráč, pokud ano tak ten hráč co je po něm v řadě, musí vypít polovinu hrníčku pítí, které mu vybere hráč který udělal bottleflip.


poznámka
někdy se dává deska za těch 5 flašek, aby mohla být možnost shození všech 5. To je potom výbuch emocí když někdo trefí desku a zrovna se to povede a deska spadne a povalí všechny flašky.

Potřeby: 6 PET láhví, maggi, sůl, cukr, voda z okurek, česnek, voda, dva stoly, hrníček/sklinka.
Hru přidal: BAŇAŇÁ
Zdroj nebo autor: Sk!UP!inka Oldřichovice
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!