Agenti

Počet hráčů6moc
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 40 hodnocení26
%

Autor:
Zdroj: hlava pana Dana
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3943 krát (2 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: Identifikační značky-korálky
Každý hráč je agentem jiné z tajných služeb a má svoji identifikační značku. Snaží se odhalit ostatní agenty a utajit svou identitu.

Pravidla

Každý hráč je agentem jiné z tajných služeb a má svoji identifikační značku, kterou musí mít stále u sebe. Snaží se odhalit ostatní agenty a utajit svou identitu.
Podle počtu hráčů je potřeba 3-5 barev korálků nebo něčeho podobného. Každý si vylosuje jeden, tak, aby nikdo kromě organizátora neznal jeho barvu. Organizátor si barvy všech hráčů zaznamená. Po skončení hry, každý agent napíše, kdo měl jakou barvu, za správně odhaleného agenta má bod, za chybu se mu bod odečítá (píše jen ty, které chce zkusit odhalit). Vítězí ten (to by jste nevěřili) kdo má nejvíc bodů.
Hra probíhá paralelně s jiným programem a může trvat i několik dní. Agenti si ukazují vzájemně své barvy, obchodují mezi sebou s informacemi, kdo jakou barvu má, ale věřte někomu…
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: mi jsme tuto hru hráli na táboře podobně.byli jsme rozděleni po družinkách a sami jsme si vymisleli znamení ,které budeme mít společné (př: všichni budeme mít modrý ponožky,nebo si sundáme náušnice, dáme na ruku gumičku......) ale nebude příliš nápadné a musí být ohalitelné.jinak jsme se snežili zůstat neodhaleni a odhalit ostatní skupinky. hru jsme současně s jiným progranem hráli asi 1,5 dne
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!