Bambucho

Počet hráčů28
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 32 hodnocení53
%

Autor:
Zdroj: náš tábor
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5358 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Sportovní, S násilnými prvky
Potřeby: provázky, 2 deky
Boj se smotanými dekami

Pravidla

Na louce vytyčíme hrací pole. Nejlépe kruh z provazu o průměru asi 4 m. Vezmeme dvě silnější deky a z každé smotáme roli o délce asi 1-1,2m. Zajistíme provázky proti rozbalení a maso může začít.
Každý hráč uchopí smotanou deku (BAMBUCHO) na kraji a snaží se jí bít do soupeře. Vyhrává ten, komu se soupeř vzdá, nebo když je soupeř vytlačen z kruhu.
Hrají proti soubě vždy dva, takže klasický souboj. Nesmí se bít přes obličej, hlavu, krk a slabiny. Nedoporučuji také dívku proti chlapci. Soupeřící by měli být také přibližně ze stejné věkové kategorie.
 

Alternativní pravidla

: my to hrajeme jako Pepíčku, pípni! Hráči v ohraničeném poli mají zavázané oči, v ruce ručník. Střídavě říkají pepíčku pípni, ten druhý musí pípnout. Hra končí, když je jeden hráč trefen
: My tuto hru hrajeme přesně jak psal Javari, ale hráči mají nasazené čepice a mají za úkol je soupeři shodit.
: My tomu říkáme slepí rytíři. Oba mají zlehka nasazenou šilovku. vyhrává ten, kdo jí druhému zhodí z hlavy..
: Velice zajimavy prvek je, kdyz se hraci privazi na 4m dlouhy provazek a deky se jim daji primo do ruky, oci jsou zavazane. Po 3 uderech se hraci vymeni. Jde o to, najit spravnou taktiku, nebot hraci o sobe vedi a tim padem je lehci soupere najit. Tato varianta je o neco rychlejsi nez hra bez provazku a snad o neco mene napinavejsi :)
: Pro zvýšení napětí mezi hráči i diváky je dobré hráčům zavázat před hrou oči a nechat je poslepu absolvovat i celý boj. Hráči se postaví naproti sobě s tím, že 2 smotané deky "čekají" někde v kruhu. Hráči začnou deky hledat a kdo deku najde, může po sluchu začít nahánět soupeře. Hraje se na 3 (každý jak chce) údery do soupeře. P.S. - Na úplném začátku není špatné oznámit hráčům že uvnitř kruhu lze najít sekery, dlouhé klacky a v nejhorším případě "nějakou smotanou deku" :o).

Komentáře

: My tuto hru hrajeme přesně jak psal Javari, ale hráči mají nasazené čepice a mají za úkol je soupeři shodit.
: Hehe to vypadá pěkně:):box:%-)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!