Konečná bitva (Gravity Falls S2E20 Divnogeddon)

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 30 až 100
Délka: Do 111 minut
Příprava: Náročná
Zapsáno: 29. 3. 2022 v 19.28
 
Bill se zmocnil časoprostorové trhliny a tím pustil do Městečka záhad stvoření ze své dimenze. Jeho úmysl je jeho dimenzi spojit s tou naší a nastolit, tak věčný chaos. něco mu v tom ale brání a to ochranná bublina kolem městečka, která nedovolí rozšířit podivnosti za hranice města. Bill se snaží dostat ze Stanforda rovnici, díky které by ochranná bublina praskla. Když je Bill zaměstnán mají účastníci možnost najít kousky časoprostorové trhliny a tím oslabit moc stvoření z jiné dimenze a poslat je zpátky tam, kam patří.

Pravidla

Úplné zakončení táborového hry bude poražení Billa a jeho armády příšer. Aby to účastníci neměli tak jednoduché na poli budou opět tři druhy protivníků. Bill, Létající oční bulvy a ostatní příšery. K poražení Billa potřebují najít a spojit celkem 9 části časoprostorové trhliny. Jejich místem úkrytu bude tábor, ve kterém si budou moci doplnit životy, vyléčit zraněné a zakoupit zbraně za táborové peníze. Na všechny příšery platí všechny speciální zbraně i míčky.

1. Oční bulvy létají v poli a chytají hráče, při dotyku hráč zkamení. Zkamenělého hráče ostatní zachrání, když ho odnesou zpět do tábora k lékaři. Potřeba je víc lidí. Čím víc lidí tím rychleji dostanou sochu do tábora. Sochu lze vyléčit kouzelným lektvarem. Pozor lektvaru je omezený počet!! (Lektvar = bonbon)

2. Ostatní příšery a Bil znemožňují hledání časoprostorové trhliny. Po zásahu se příšera na chvíli zastaví (10 sekund) a poté pokračuje dál. Když zasáhne příšera hráče, hráč musí doběhnout zpět do tábora. Ani jednu tuto příšeru nelze zneškodnit do té doby než bude celá časoprostorová trhlina pohromadě. Až účastníci posbírají všechny části a trhlinu spojí. Všechny příšery po jediném zásahu lehnou k zemi.

Hru si můžete libovolně upravit podle symbolického rámce CTH.
Potřeby: zalaminované části časoprostorové trhliny speciální zbraně (žížaly do bazénu), ponožkové míčky, bonbony, vedoucích co nejvíce (min. 9)
Zdroj nebo autor: Damla (inspirace ze seriálu Gravity Falls S2E20 Divnogeddon)
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!