Licitovaná pantomima

Počet hráčů612
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 40 hodnocení63
%

Autor:
Zdroj: Český lev Chomutov
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7663 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, K ohni či posezení, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: 2x stopky
Kolik dáš? :o) ...aneb bleskurychlé předvádění slov

Pravidla

Vytvoří se 2 týmy, pokud možno o stejném počtu hráčů. 1 hráč z každého týmu jde za dveře, kde z nějaké knížky náhodně vybere jeden z nich slovo a jdou zpět dovnitř. Tam se začnou dohadovat, za kolik to slovo kdo předvede, začíná se na 60 sekundách, to je maximum... takže to třeba vypadá takhle první: 50 - druhý: 30 - první: 10 - druhý: 5 - první: 3. Když už jeden z hráčů níž nechce, ten hráč, který má nejnižší čas, začne pantomimicky předvádět a jeho tým hádá. Když uhádnou do časového limitu, mají bod. Když ne, okamžitě začíná předvádět druhý hráč, zase za jeho vylicitovaný limit. Takhle to jde dokola, dokud jeden tým neuhádne ono hledané slovo. Poté jdou za dveře další 2 hráči a takhle to jde dokola až do omrzení... Je dobré, aby byli 2 měřiči, vždy z toho druhého týmu, protože třeba 2 vteřiny se hodně špatně měří, když u toho člověk ještě hádá :)
 

Alternativní pravidla

: My hrajeme ještě na -1 vteřinu, to je socha ukázaná na 5 vteřin (realizuje se typicky pomocí deky nebo dveří). Dál -2 vteřiny jsou "ruka na 5 vteřin", tzn. hráč použije jen jednu ruku a gesto ukazuje jen 5 vteřin (např. palec dolů). A vrcholem jsou -3 vteřiny, což je "telepatie". Hrajeme to na víc kol (když se v prvním kole slovo neuhodne), a proto se může stát, že v nějakém dalším kole už je to jasné - no a v takových případech se hodí vylicitovat si -3 vteřiny :)
: Jde určit i čas 0s, to znamená póza. Hráč se nastaví do určité pózy, která má představovat zmíněnou věc. Hádající se smějí dívat až když je hráč nastaven. A znám to i tak, že místo času na hádání má každá skupinka 3 pokusy.
: noo my jsme to hráli i na nakreslení obrázku..ale ty obrázky byly fakt šílené..např. kočka se třemi nohami..žirafa s krátkým krkem atd..je to fakt sranda:), doporučuju..
: Ahoj, hrali sme to i na nazvy filmu... jde to taky dobre, mozna je to o fous tezsi a chce to aby clovek mel nakoukano :D

Komentáře

: Super hra, známe jí pod názvem \"Šarády\". Hrajeme i na sousloví (se staršíma). Jednou byla \"nahá mrtvola ve skříni\":-)
: Jednou jsem zažila polární lišku za sekundu.. Nebyla to póza, ale bleskový třas a bleskový skok na všechny čtyři + jednou rukou máchnutí směrem od zadní části ke stropu.. =)
: V oddíle jsme jednou dali klíště za dvě sekundy. Fakt best hra.
: Je to naše oblíbená hra, vláště mezi vedoucími, fakt doporučuji. Některá slova téměř nejdou ukázat rychle.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!