Pane, pojďte ven

Počet hráčů530
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 50 hodnocení67
%

Autor:
Zdroj: Příručka pro Nováčkovskou zkoušku Stezky vlčat (ISBN 80-86109-47-X)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 13726 krát (5 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Na hřiště, Pohybová, Honička, Hra pro učení či vzdělávání
Potřeby: žádné
Jak si hrou vyzkoušet s vlčaty zdravení se levou rukou...

Pravidla

Hráči sedí v kruhu a jeden mimo ně, venku. Ten co je venku chodí dokola. Pak k někomu zezadu přistoupí, poklepe mu na rameno a řekne mu: "Pane, pojďte ven". Oslovený hráč vstane a spolu s tím, co ho poklepal si podají ruce skautským pozdravem (levou s propletenými malíčky :-D ). Pak vyběhnou okolo kruhu - každý svým směrem. Až se potkají, znovu si podají ruce a rozběhnou se zpět. Ten, kdo doběhne první k volnému místu si na něj sedne a druhý zůstane stát. Ten kdo zůstal stát chodí zas okolo kruhu, přistoupí k jinému vlčeti a hra pokračuje dál...
 

Alternativní pravidla

: Já jsem tuhle hru upravil tak, že místo "Dobrý den pane, pojďte ven." se říká "Ahoj *Jméno hráče*, pojď ven." Sloužíto tedy i jako zkouška toho, jak si děcka zapamatovaly jména těch druhých (i vedoucí má někdy problémy :-? :-D). Pochopitelně se snažím, aby všichni postupně "pozvaly ven" všechny. Jinak :10:
: Znám tuto hru jen trochu jinak. Děti stojí v kroužku a jeden ho obchází. Potom si vybere někoho a poklepe mu na rameno. Musejí si podat ruce a ten co poklepal na rameno(1.) řekne při podání ruky buď "Pane za mnou", nebo "Pane proti mně".

Pokud řekne "Pane za mnou" musí rychle vyběhnoput kolem kruhu a druhý kráč se ho snaží chytit. Pokud je 1. chycen musí obcházet znovu. Pokud se dostane na prázdné místo obchází ten druhý.

Pokud řekne "Pane za mnou", každý se vydá svým směrem a kde se střetnou opět si podají ruce a pozdraví se "Dobrý den pane". Pak se snaží dostat na prázdné místo v kruhu. Ten kdo zůstane mimo kruh zase obchází.

Komentáře

: Jejda tak si to uprav ze si podaji ruce,minou se a pobezi dal smerem,kterym sli:)
: Dobrá hra, má to ale jeden problém. Jednou si podají ruce a pak běží každý jedním směrem, pak si podruhé podají ruce a běží tou trasou kterou přiběhli, že? Jenže v tom případě, kdo poběží pomaleji, má pak kratší cestu zpět!!!!!!!!
: No my to hrajeme zasadně z roverama:-) ani byste nevěřili jak to takove rovery muže bavit(samo že to ma malinkou roverskou upravičku).
: Súhlasím s BuBy a Cipísek, určite je lepšie nevracať sa po tom,ako sa druhý raz pozdravili,ale pokračovať :) ja by som si to zahrala ale aj na väčšom oddielovom výlete aj so skautami, nie len s vĺčatami..tá hra nemsuí mať za účel naučiť podávať ľavou rukou :) aspoň my sme s tým doposiaľ nemali nejaké problémy
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!