Volací...:)

Počet hráčů10100
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 41 hodnocení69
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zdroj: hra není z mé hlavy = pěkný večer s fajn lidmi ve vánočním čase
Zapsáno:
Zhléhnuto: 19771 krát (6 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Pro zasmání, S násilnými prvky, Na inteligenci / paměť, Seznamovací
Potřeby: noviny, chňapky na hrnce...nic víc
já komín, volám tebe, trampolíno aneb jak si rychle vzpomenout na přezdívku a neschytat ránu

Pravidla

Všichni přítomní se posadí do kruhu a každý popořadě si vymyslí a řekne svou přezdívku (vokno, ďůlek, já, no, tinki vinki, tkanička a pod.), pro těžší podmínky jen jednou... doprostřed se postaví člověk, který v ruce drží např. srolované noviny či chňapky čili něco, čím může své spoluhráče přetáhnout přes hlavu bez větší újmy na zdraví... a začne např. já stromeček volám mističku = a nato si musí vybavit, kdo je mistička, a dříve než se dotyčný stačí vymáčknout (já mistička volám zoubka) se ho snažit praštit ... pokud je tak stane, role se mění, mistička jde doprostřed a stromeček začíná = já stomeček volám já atd... atd... hra je nekonečná, takže záleží na vaší výdrži:)

...hráli jsme to asi ve 20ti lidech na parketách, takže doběhnout z jedné strany kruhu na druhou ve snaze někoho dostat a ještě v ponožkách snížit rychlost nebyla žádná sranda:))

... a když se přezdívky často nemění, lidé si je snadno zapamatují, tak "volání" přeskakuje z člověka na člověka a chudák "prostředníček" neví jak se vrhnout dřív.... takže příjemnou zábavu a málo modřin:))
 

Alternativní pravidla

: Hráli jsme na táboře podobnou hru, ale spíš v kruhu vedoucích... :) Hráli jsme normálně u stolu a prostřední "mlátící" v této verzi není. Každý hráč je "Venca" + se určí na nějaký čas téma přezdívek, např. druhy aut. Každý řekne na začátku, co je za auto, ostatní si musí samozřejmě zapamatovat, co kdo je... Další změna je v tom, že každý má pomyslné čárky, které se nikam nezapisují a musí si pamatovat i svoje, i všech ostatních. A pak už se volá tímto stylem: "Já Venca bez čárky volám Audinu s jednou čárkou." (tzn. že jsem se ještě nespletla, za to volám někoho, kdo už jednou chybu měl). Dotyčný pokračuje "Já Venca s jednou čárkou volám Trabanta s pěti čárkama." .... apod. :) Samozřejmě po chvíli se změní téma např. na stromy, zvířata, barvy..... aby byl zase další chaos, ale čárky zůstávají. Takže podobná verze, jen se člověk může splést ve svém jméně (vždy Venca), ve svých čárkách, v přezdívce, v cizích čárkách... A samozřejmě je tu i možnost, že si nevzpomenu, co má kolega za přezdívku a tak čárky naskakují a naskakují a já pořád jen opakuji "Já Venca se dvěma čárkama..... já Venca se třema čárkama... já Venca.... " :)
: My to hrajeme s kamarádkama (uhm, vesměs dospělýma :)) jinak. Jako tad sedíme v kroužku, ale může to být klidně kolem stolu, jak kdo chce. Určíme si různé přezdívky, nejlehší jsou dvojslabikové. A vytleskává se rytmus, dvakrát do kolen a dvakrát do dlaní, na první dvě rány musí ten kdo je na řadě říct dvakrát svoji přezdívku, na druhé dvě dvakrát někoho jiného (zní to asi takhle: Hroch hroch - pomeranč pomeranč). Jde o to, rychle zareagovat, že jste na řadě. Samozřejmě, že celá vtipnost spočívá v tom, že rytmus se postupně zrychluje až do zběsilého tempa. U nás hra většinou končí v záchvatech smíchu :)
: Zahrádkář, Zoo
jména ovoce a zeleniny, jména zvířat

Komentáře

: ve schole sme to hráli se slavnejma osobnostma a ještě navíc s učebnicí chemie to bylo žůůžo
prej:Kajá Gott je sexy...:srdce::srdce::srdce::-):):cz::hophop::haha:
: Dokonalý je, vyměnit si jména - lidé kteří sedí v kroužku si prohází jména. Potom ten co stojí uprostřed vlastně vidí toho kdo se tak doopravdy jmenuje, ale musí uhodit toho kdo má momentálně jeho jméno! xD
: my to hravame ako Zoo len so znameniami zvierat ...a je to u nas najoblubenejsia hra.velmi lahko sa pritom schytavaju zachvaty smiechu:10::hophop::cool:
: Další úprava: místo jmen zvířat si každý zvolí nějaký symbol, pohyb, který dané zvíře charakterizuje a signál tak běží beze slov. Nejdřív ukážu své zvíře (např.slon), že vím že je signál u mě a potom zvíře někoho jiného (např.žirafu - zvednu ruku nad hlavu jako krk) a tak dál, nejdřív moje zvíře a pak někoho jiného. S posíláním signálu se nemusí spěchat. Všichni musí dávat pozor kde signál je a jak putuje, ale nesmí přílišně upozornit "prostředníčka".
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!