Na smrada

Počet hráčů3moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 25 hodnocení64
%

Autor:
Zdroj: Smečka volá 3: Hry na výletě
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6379 krát (2 denně)
Parametry: Na cestu, Pohybová
Potřeby: míček (nějaký divný a smradlavý), cesta
...aneb jak zrychlit pochod nejen na výpravě

Pravidla

Opravdu velmi dobrá hra - nejen s malými vlčaty a světluškami - na zrychlení pochodu. Smrada představuje nejlépe tenisák nebo jiný malý míček či vhodný předmět (hráli jsme to i se žaludem). Nejlepší smrad je takový, který vypadá opravdu divně a všem "evidentně" smrdí (nejlépe to nějak herecky ztvárnit :D). Smrada drží někdo, kdo je vzadu pochodu. Koho smrad zasáhne, smrdí a přebírá smrada na tak dlouho, dokud se mu nepodaří trefit někoho dalšího. Trefený potom smrada sebere a zase on se ho snaží předat dál.

Všichni hráči by se měli pohybovat pouze na cestě a ve směru pochodu, protože míček se nesmí házet dozadu a hráči nesmí před míčkem utíkat, mohou pouze uhýbat (jde to však i s utíkáním - pouze na cestě).

Obměna: Místo házení se míček kope.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Taky máme jednoho takovýho kluka, kterej by byl radši smradem, než by se někam hnal...
: JO, třeba by se dalo na začátku říci, že komu zůstane smrad v cíli výletu (třeba když se vracíme do tábora tak komu smard zůstane než se do něj dojde) tak mu strhneme body. Je to trochu drsné, ale máte jistotu že se u nikoho nezasekne.:jedi::plamenomet::motorovka::kulomet::motorovka::neo::asmd::sniper::pis::jupi::break::box::rpg::kulomet::neo::rpg:
: no je to dobra hra to ano ,ale představa že při našich tůrách (cca. 4 km bahnem) budou světlušky nadšené že mají utíkat ,a ještě k tomu házet míčkem. Bojím se že se smrad u někoho zasekne a dotyčnému bude jedno že má smrada. Jinak fajn .
:cosi::cosi::cosi:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!