Maso / Brambory

Počet hráčů830
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 25 hodnocení36
%

Autor:
Zdroj: z tábora
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3819 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Sportovní, S násilnými prvky
Potřeby: Volejbalový míč
Rádi hrajete volejbal a rádi se přitom zasmějete? Pozor na úrazy!

Pravidla

Stoupnete si do kroužku a pinkáte si volejbalovým míčem. Pokud nějakému hráči míč spadne na zem, jde si sednou doprostřed kroužku na zem (ne stouponout ani kleknout). Stojící hráči si stále pinkají, při pokažení zase jdou doprostřed k ostatním hráčům, ale stojící hráči mají za úkol smečovat do sedících hráčů. Pokud se nestrefí, jdou doprostřed si k nim sednout. Sedící hráči vprostřed kruhu se můžou zachránit tím, že když na ně letí míč, můžou jej chytnout, ale nesmí si při tom stoupnout ani kleknout. Při chycení míče se mění s tím, kdo se chtěl do sedících hráču strefit.

Ale raději by chtělo, aby poblíž stál zdravotník. Zažila jsem i zlomené brýle.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Já myslim, že pokud by sem to dal v oddíle, tak se tam všichni povraždí. Jaký s tim máte zkušenosti? Jaká je míra brutality?
: My téhle hře říkáme brambory (popř. kobzole) a je opravdu oblíbená:-) Doprostřed šel vždycky ten, který se míče dotkl naposledy, před pádem na zem a lidi uprostřed mohli balón chytat, až jich tam byl určitý počet... Nemusí sedět, můžou dřepět a balón můžou chytnout i tak, že vyskočí. A i když jsem tuto hru hrála mockrát i s lidmi, co volejbal fakt uměli, nikdy jsem nazežila vážnější úraz, než pár modřin...:-) Není to tak násilné, jak se na první pohled zdá...
: Uh, pokud pinkající alespoň trochu volejbal umí, pak jsou ti uprostřed mrtví. Diskutabilní je také pravidlo pokažení, to může být způsobeno chybnou nahrávkou i vybráním.
: mozna by bylo nejlepsi doprostred posadit autora hry...
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!