Vietnam

Počet hráčů2040
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 27 hodnocení55
%

Autor:
Zdroj: tábor
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3668 krát (2 denně)
Parametry: Do terénu, Do tmy, Bojovka
Potřeby: ručníky
Je noc a vy se nacházíte spolu s jednotkou Američanů v lese plném Vietnamců...

Pravidla

Nejprve vzbudíme první skupinku - Vietnamce, ti si vezmou ručník, utěrku, šátek nebo mikinu (prostě cokoliv, na čem je možné udělat uzel) a urychleně odejdou na předem určené území. Je dobré, když je to území všem známé a jsou jasně rozpoznatelné hranice. Vietnamci se ukryjí.
Asi čtvrt hodiny po odchodu Vietnamců vzbudíme i Američany. Po předem dohodnutém signálu (hvizd píšťalky) Američané vyrážejí hledat a zneškodňovat Vietnamce.
Přiměřeně daleko od území Vietnamců se zřídí nemocnice s márnicí (může plnit obě funkce jedno stanoviště). Vietnamec i Američan je zneškodněn švihnutím ručníku (nebo utěrky apod.) do nohou. Pro Vietnamce hra končí a odchází do márnice. Američan "pouze" musí navštívit nemocnici a vrací se do hry. Hra končí asi po 30 minutách. U delší doby se může stát, že vietnamci usnou...
Pokud Američané zabijí všechny Vietnamce do předem stanoveného limitu, tak zvítězili. Pokud ale přežije alespoň jediný Vietnamec, tak vítězí Vietnamci.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: My sme to hráli na jedný akci, kde byli všichni starší a byl to fakt masakr. :rpg::rpg::plamenomet::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba:
: ehm dobře aspon se vyspime =) =D
: u nás na táborech nejvíce oblíbená hra... a dokonce jsme ji na jednom táboře hráli na zahradě, která byla úplně nevyhovující.. ale důležité bylo, že jsme se u toho pobavili...
: sorry za ty chyby :-D
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!