Majáky

Počet hráčů10moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 237 hodnocení71
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 17626 krát (6 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: velká nádoba s vodou
Tuto hru je vhodné hrát, když je na táboře nesnesitelné vedro a všichni se chtějí zchladit.

Pravidla

Všichni hráči jsou na louce připraveni s hrnečkem v ruce a se zavázanýma očima.
Tři vedoucí se rozmístí naokraje hrací plochy přibližně do trojúhelníku, uprostřed pomyslného trojúhelníku umístíme nádobu s vodou, u které bude čtvrtý vedoucí.

Každý vedoucí začne „vyrábět“ zvuk (například hrát na flétnu, tleskat, tlouct lžící do ešusu… Vynalézavosti se meze nekladou).
Vedoucí u nádoby obyčejně začne zpívat nějakou písničku o vodě a ostatní se musí k vodě dostat, nabrat si ji do hrnečku a vydat se za jedním ze zvuků. Dojít až k vedoucímu a polít ho (vedoucí mu musí říct, jestli se trefil nebo ne).
Potom se musí vrátit znovu k vodě, nabrat si a jít za dalším zvukem.

Když hráč obejde a polije všechny tři vedoucí, smí si sundat šátek z očí, jít si pro vodu a polívat ostatní nešťastníky, kteří ještě jdou poslepu za zvuky (pozor, aby dítě nedostalo moc velký šok).
 

Alternativní pravidla

: Hráli jsme ji na táboře trochu jinak: děti přenášely vodu z jednoho kýble do druhého a vedoucí na ně chrstali vodu lavorama. Bylo to fakt super Hlavně nás to bavilo!!! :o)

Komentáře

: Já tuhle hru hrála...bohužel jsem byla maják. v tom teple to bylo opravdu osvěžující, ale když na vás dítě chrstne opravdu studenou vodu...jinak tu hru opravdu doporučuju, fakt jsme se vyřádili
: Vedoucím to neva, když je vedro... a děti nic nemilujou tolik jako to, že můžou vedoucí zlít. Strašně si to vychutnávaj..:-D
: Mě přijde trochu líto těch vedoucíh, ale možná že jsem nějaký pravidlo přehlíd. Napadá mě ještě možnost, že se děcka zlejou samy...
: HUSTÉ=)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!