Strašidla hýbejte se

Počet hráčů6moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 42 hodnocení65
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 9703 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na hřiště, Pohybová, Honička
Potřeby: fix, proužky čtvrtky, kolíčky-špendlíky
kdo pojmenuje nejvíce strašidel?

Pravidla

Všichni kromě jednoho dostanou za úkol vymyslet a napsat větším písmem jména strašidel. Jakmile dopíší, připevní si napsaná jména na záda špendlíky či kolíčky tak, aby ten co nepsal, vymyšlená jména neviděl. Na znamení ten který je beze jména, běhá mezi strašidýlky a snaží se přečíst co nejvíce jmen. Čí jméno přečte, musí si sednout. Čím více jmen se mu podaří zjistit, tím více získá bodů. Strašidla se nesmějí opírat o stromy, vzájemně o sebe či si lehat na zem. Hra trvá 5min a poté se vymění ten, který honí, s novým hráčem.
 

Alternativní pravidla

: Pokud tuto hru hrajete s opravdu malými dětmi, které ještě neumí číst, na záda se jim připevní např. obrázky zvířátek (děti si mohou zvířátka i samy nakreslit). Hra pak probíhá stejně, jen si děti musí zapamatovat jaká zvířátka viděly na obrázcích :) .
: kazdy si napise na zada jmeno strasidla.pote ma kazdy za ukol behem 5 minut zjistit co nejvice jmen a tim ziska nejvice bodu:-):hophop:

Komentáře

: Pokud tuto hru hrajete s opravdu malými dětmi, které ještě neumí číst, na záda se jim připevní např. obrázky zvířátek (děti si mohou zvířátka i samy nakreslit). Hra pak probíhá stejně, jen si děti musí zapamatovat jaká zvířátka viděly na obrázcích :).
: mno... my jsme to hrali,az na to,ze jeden ctenar je malo. honili jsme se hodinu,ale podarilu se mu precist jen tri jmena. lepsi by to bylo vsichni proti vsem :-D
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!