Saidon!

Počet hráčů3moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 27 hodnocení75
%

Autor:
Zdroj: Natálka - zástupce naší vůdkyně
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5463 krát (2 denně)
Parametry: Na cestu, Pohybová
Potřeby: žádné
Schovávačka...

Pravidla

Vedoucí vykřikne: "Saidon!", Zavře oči a začne odpočítávat od 10 do 0. Pak se rozhlídne a koho uvidí, prohrál. Kdo se stihne schovat tak, že ho neuvidí, dostává bod. Další kolo se počítá už jen od 9, pak od 8, ...!
 

Alternativní pravidla

: trošku složitější verze - ten, kdo počítá, v tu chvíli kdy dopočítá začne utíkat, a ti, které nezapikal se ho snaží plácnnout. Vítězí ten, komu se to povede. Tím pádem se hráči při schovávání snaží ukrýt sice dobře, ale zároveň co nejblíž, aby ho pak mohli hned chytit.
: My jsme to hráli, že vodoucí zavolá jenom číslo a začne odpočítávat. Záleželo kudy jsme zrovna šli a jestli se dalo schovat nebo spíš utéct..

Komentáře

: Skvěléé:):-):):-):):-):cool::cool::break::break::cosi::cosi::hura::hura::10::10:
: hra se opravdu jmenuje saigon :D Muška to trošinku spletla, az dopočítám hledám pohledem kam se kdo shoval,pokud najdu musím zavolat správně jeho jméno - přezdívku,děcka si většinou počítají bodíky kolikrát jsem je nenašla.A ještě ten který počítá může pak max udělat jeden krok do všeh stran.Jinak hra je to elkem oblíbená u všech věkových kategorií včetně rodičů :D
: to je něco jako schovka, ne? A miochodem, co se stane, když někoho uvidí??:papa:
: Bomba - lehnout na zem, nohama k epicentru výbuchu, požár - schovat se do 10 s, povodeň - vylézt nad minimální stanovenou hranici, nedotýkat se žádnou částí těla země
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!