Popis zločince

Počet hráčů10moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 120 hodnocení82
%

Autor:
Zdroj: Někde sem to četla, avšak již nevím kde.
Zapsáno:
Zhléhnuto: 18817 krát (6 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: Čtvrtky, fixy, věci které si mohou děti samy obstarat
Najít důkazy a nastrojit jednoho hráče přesně podle popisu zločince.

Pravidla

Před vlastní hrou si připravte kartičky s drobnými úkoly, které budou představovat popis zločince. Text na kartičkách volte tak, aby šel splnit a byl vtipný, např: Na rameni měl vytetovaného osedlaného vraníka, kulhal na pravou nohu, zmateně koktal, atp.
Kartičky poté poschovávejte do středně velkého území, tak aby byly vidět (dobré je kartičky očíslovat pro větší přehlednost).

Vlastní hra je o tom, že hráče rozdělíme do dvou skupin. Ty pak musejí najít kartičky s popisem zločince a vybrat si jednoho hráče, kterého se budou snažit nastrojit co nejpodobněji popisu.
Vyhrává to družstvo, které hráče nastrojí co nejrychleji a nejvěrohodněji.

Poznámka: Výborné je děti před hrou uvést do obrazu krátkým intrem, kde si vymyslíte příběh, jak nedaleko ztroskotal policejni vrtulník převážející nebezpečného zločince. Zločinec pád přežil a uprchl. Naštěstí si šef cajtů vzpoměl na vás, a že máte na táboře bandu šikovných dítek, které by mohly pomoci s dopadením hledaného.
 

Alternativní pravidla

: :plamenomet::neo::asmd::motorovka::kladivko::kulomet::jedi::vanoce:%-):tabacek::hudba::papa::iq::break::jupi::pis::cosi::hura::10::megafon::bomba::cool::pc::cz::megafon::pirat::pivko::pivko::pivko::pivko::pivko::jedi::rpg::sniper::jedi::plamenomet::jedi::motorovka::plamenomet::kulomet::pc::motorovka::tralala::sniper::jedi::motorovka::cosi::hura::pivko::tabacek::megafon::cert::pc::motorovka::kulomet::pc::rpg::pirat::jedi::slunicko::megafon::pc::kladivko:haha ha ha há há há:rpg:
: Podobnou hru jsme hrali ve skole akorat ze jsme podle popisu kreslili obrazky hra se take da hrat v anglictine :tabacek: Tahle verze je ale vetsi nuda:alien:

Komentáře

: Super hra! Chtěla bych jí zkusit s dětmi na táboře, ale nechápu kdy to předvádějí to jako hned co najdou jednu kartičku tak to předvedou obě drožstva a pak hledají další nebo jak?
: dsaesf:vedoucí(nebo někdo kdo vede skauty) by neměl používat takový výrazy
: Tuhle hru vyzkoušíme ještě dnes na vypravě . Bude sranda :pirat::pirat::bomba::kulomet::jedi: miluji naše skauty :srdce::):):):)
: dsaesf - sprosťáku, je to super hra:-D
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!