Sněhurka a 7 trpaslíků

Počet hráčů1350
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 21 hodnocení68
%

Autor:
Zdroj: Naše vedoucí-Míša
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4424 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Do tmy, Pohybová, Chodička / strategická
Potřeby: Papír a tužka pro každého
Noční hra do lesa nebo někam kde se lehko schováme - hledání schovaných lidí

Pravidla

Kolem desáté hodiny večer se do lesa nebo do míst, kde se snadno schová, poschovají vedoucí nebo starší skauti. 7 z nich představuje trpaslíky, jeden je Sněhurka. O chvíli později vyrazí první účastník. Vejde do lesa a hledá trpaslíky. Musím mít podpisy všech 7 trpaslíků a Sněhurky. Když se mu to podaří, jde zpět do tábora, klubovny apod. a vedoucí mu stopnou čas. Účastníci jsou vypouštěni po 2 minutách.
 

Alternativní pravidla

: Já to znám tak, že děti musí získat co nejvíc podpisů od čarodějnice. Čarodějnice jim ovšem dá podpis pouze za podpis od Sněhurky a Sněhurka se jim podepíše, až když mají 7 podpisů od trpaslíků (u trpaslíků každý plní nějaký úkol: zpívá, kreslí...) :-)
: My to hrajeme i ve dne a to tak, že trpaslíci jsou děsně zlomyslní a za každý pdpis něco chtějí. Jediná sněhurka ho dá dobrovolně. Poté jdou děti k čarodějnici a musí jí odříkat jména všech trpaslíků nazpamět.podle toho kolik jich řeknou správně tolik mají bodů.menším dětem pomáhá s učením Sněhurka.jako dení hra je to super,navíc když se vedoucí přestojí za úžasný trpajzlíky se sekyrkou za pasem a petrolejkou v ruce je to o to lepší.

Komentáře

: Zdravím, hráli jsme tuto hru loni na táboře jako podvečerní. Vytýčili jsme fáborkama kus lesa, na viditelné místo jsme umístili Sněhurku, ke které děcka měly za úkol dojít jakmile budou mít značku od všech trpaslíků a dostanou pusu. Trpaslíci se museli schovat v daném vytýčeném kusu lesa. Měla to být hra na půl hodiny, ale hráli jsme hu skoro 2 hodiny. Jeden trpajzlík byl na stromě, jeden pod stromem, v černém oblečení zaházený chvojím apod. Měli jsme děcka od 4 do 15 let a užili si to opravdu všechny. Bylo hrozné se nesmát když kolem Vás chodili a nemohli vás najít.
: Může to být úžasná hra pro skauty nebo pro starší vlčata/světlušky.....Ale já mám v oddíle pět šestiletých dvě osmi letý a tří desetiletý holčiny takže si asi umíte představit co by ta malí 6 ti letý dělali...Ale jinak supr hra
: my jsme to měli obdobně.. trpaslíci za splnění lehkého úkolu dali podpis.. jak měl učastník 7 trpasličích podpisů, tak šli za čarodějnicí a teprve pak šli za sněhurkou.... kdo nasbíral nejvíce lístečků se všemi podpisy vyhrál.. prázdné lístečky pak vydával nějaký vedoucí, který byl pár metrů od hracího pole
: :slunicko:prr dobrý dáme
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!