Kýblovaná

Počet hráčů630
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 37 hodnocení72
%

Autor:
Zdroj: CČE Vsetín
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7419 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Sportovní
Potřeby: kbelíky, míč
Tref ten kýbl!!!

Pravidla

Hrající osoby se rozdělí do 2 družstev. V každém je jeden člen, který stojí na židli a drží kýbl. Cílem hry je dostat míč do svého kýblu. Hráči si nahrávají a snaží se hodit míč do kýblu a ten, kdo ho drží, ho může i směrovat, aby jim pomohl.
Když míč spadne, získává ho druhá skupina. Hráč s míčem nesmí chodit.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: děti se neumí vyrovnat s prohrou.Ale unás v oddílu to tak není:cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi:
: Kopretinko, jsem opravdu zvědavá, kolik se ti podaří zahrát her, kde by proti sobě nesoupeřila dvě družstva (nebo víc). Nic ve zlém, ale naučit se prohrávat je jedna z nejzákladnějších věcí už u mrňat... A soupeření bývá hnacím motorem většiny her (když nepočítám různé zážitkové, důvěrovky atd.)
: no popravde nemam rada hry kde se deti museli rozdelit do druzstev, protoze kdyz jedno druzstvo nevihraje tak to shazuje na druhyho a ten se citi ukrivdene takze teto hre se radsi vyhnu PRO TEBE - :( PRO ME - :)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!