Mrkaná

Počet hráčů5moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 50 hodnocení52
%

Autor:
Zdroj: Kniha her a činností v klubovně i venku
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7179 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: žádné
klasická hra na ukrojení pár minut z volného času

Pravidla

Polovina hráčů sedí v kruhu čelem dovnitř, ten by měl být velký alespoň 2x2 metry. Za každým z nich stojí další hráč. Jedno místo v kruhu je prázdné a za ním stojí taktéž jeden hráč. Stojící hráči mají ruce za zády a sledují pouze záda hráče před sebou. Sedící hráči naopak sledují hráče stojícího nad prázdným místem. Ten si vybere jednoho ze sedících a posléze na něj mrkne. Jeho úkolem je co nejrychleji uvolnit své místo tak, aby se ho hlídající hráč za jeho zády nestihl rukou dotknout. Dotkne-li se ho, vymění si sedící hráč se stojícím místo a situace se opakuje. Nedotkne-li se ho, pak v dalším kole mrká ten, kterému sedící hráč utekl.
 

Alternativní pravidla

: jo eště jedna poznámečka... vrah může zabít jen toho kdo se mu dívá přímo do očí (jinak by si toho ta oběť neměla šanci všimnout)
: My to hrajem tak že všici sedí v jednom kruhu, někdo kdo nehraje určí vraha (třeba ho jemně plácne po zádech, jo a všici musí mít při tom určování vraha zavřený oči!! aby neviděli kdo je vrah;) pak je teda všici otevřou a hraje se...) no a na koho vrah mrkne jedním okem (nebo pořádně obouma, když neumí jedním) tak ten na koho mrkl je mrtvej a už nehraje (prostě se svalí na zem), ti kdo nejsou vrazi tak samozdřejmě zabíjet nesmí:haha: Je třeba sledovat ostatní, páč když někdo tuší, kdo je vrah, tak to řekne , buď má pravdu (vrah se musí přiznat, jestli to je on nebo ne) a hraje se uplně od znova (s jiným vrahem) a nebo se netrefí a hraje se dál, nebo se taky může říct že kdo se netrefí tak je taky mrtvej, a to si potom pekelně rozmyslíte jestli toho vraha zkusit uhodnout nebo ne :haha: toť vše, přeju pěknou zábavu :cool: (doufám že sem to napsal srozumitelně) čus :papa:
: My to hráli že oba stáli.
:-D:papa:

Komentáře

: To už jsme tolikrát hrály... Je to moc dobrá hra.
: to Bara: 2x√2
: jj to byla nase oblibena hra:)
: Ja to super hra ::)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!