Trojnožka

Počet hráčů615
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 98 hodnocení85
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 17557 krát (5 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová
Potřeby: Tři tyčky na sestavení trojnožky
Zběsilý tanec okolo vratké trojnožky

Pravidla

Z tří tyčí (polínek, klacků...) sestrojte trojnožku, pokud možno takovou, aby alespoň trochu držela pohromadě a nerozpadla se při sebemenším závanu větru.

Hráči se chytnou za ruce a utvoří kruh okolo trojnožky. Na start hry se kruh začne točit dokola (v předem dohodnutém směru). Každý může deformovat kruh libovolným způsobem, skákat, postupovat dopředu a dozadu (za současného točivého pohybu), tahat spoluhráče, jejichž rukou se drží a předvádět jinou akrobacii, o kulatost útvaru vůbec nejde. Kdo způsobí rozpad trojnožky, jde z kola ven. Totéž platí o dvou hráčích, kteří se pustí. Vždy, když někdo vypadne, hra se přeruší, trojnožka se znovu postaví a následuje nové kolo.
Při opravdu malém počtu hráčů (až téměř všichni povypadávají) má hra trochu jiný průběh, poznáte sami. Proto je možné vyhlásit, že vítězem není poslední ve hře, ale poslední čtvěřice (trojice, dvojice, pětice...).
 

Alternativní pravidla

: Místo 3 klacků se může použít i stočená a postavená karimatka.

Komentáře

: Děti ji hrajou rády, ale už jsme z toho měli jednu natrženou nohu, takže pozor.
: fakt supr hra nejlepsi je to kdyz je stasne moc lidi, vzdycky tahame jeden hruhyho po zemi kolem trojnozky ale je to zabava
: my to hrajeme pod nazvom bandaska a namiesto trojnozky je v stredu bandaska a je to original hra lebo vzdy vypadam jak posledny a najlepsie sa to hraje so skautkami:-D:-D:-D:-D:haha::haha::haha::haha::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi::box::kulomet::kladivko::bomba::motorovka:
: No jako já nevím, spoustu lidí tato hra hrozně baví, děcka na táboře ju pořád chcou hrát ale mě to nějak nechytlo... možná proto že jsem vždycky vypadla hned na začátku :-( holt jsem lama
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!