Trojnožka 2

Počet hráčů1020
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 49 hodnocení46
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4456 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Sportovní
Potřeby: Tři klacky na výrobu trojnožky
Snažíme se srazit trojnožku míčem...

Pravidla

V této hře proti sobě soupeří dvě družstva. Do prostřed vyznačeného kruhu, asi tak 4-7 metrového průměru, postavíme trojnožku z delších klacků (měla by být nejméně metr vysoká). První družstvo se rozmístí uvnitř kruhu a druhé vně. Hráči vně kruhu dostanou míč (volejbalový, fotbalový) a jejich úkolem je srazit míčem trojnožku. Nesmí se však pohybovat, musí se rozmístit rovnoměrně kolem kruhu, nahrávat si a ve vhodný okamžik míč na trojnožku hodit. Druhé družstvo je uvnitř kruhu a snaží se shození trojnožky zabránit vlastním tělem. Jestliže se jim podaří míč chytit, musí ho hned hodit ven z kruhu. Čas hry od začátku stopujeme do doby, kdy trojnožka poprvé spadne (může to být i vinou obránců). Poté si družstva vymění své role a noví útočníci mají k dispozici stejně dlouhou dobu na shození trojnožky, jakou potřebovalo první družstvo. Vyhrává to družstvo, kterému se podařila shodit trojnožka dřív.
 

Alternativní pravidla

: Hrajeme to tak, že obránce je jen jeden a navíc nesmí do menšího kruhu (průměr asi metr), ve kterém je trojnožka (my používáme jen špalek, je to jednodušší a k téhle verzi se i hodí líp). Ostatní jsou rozmístěni dál od obránce a nahrávají si a zkoušejí sestřelit špalek nohama, čili kopačákem;)

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!