Slepé bludiště

Počet hráčů2moc
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 10 hodnocení69
%

Autor:
Zdroj: Tábor
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3467 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Na inteligenci / paměť
Potřeby: žádné
Procházení slepého bludiště po paměti

Pravidla

Na začátek je nutno postavit síť z provázku vytyčující určitý počet polí (např. 10*6), která by měla být velká cca 50 krát 50 cm.

Dál se nakreslí obraz tohoto hracího pole na papír a vybarví se trasa bludiště. Vedoucí je jediný kdo má plánek správných polí (popřípadě polosprávných, kde lze pokračovat jen po splnění úkolu)

Střídají se 2 (popřípadě víc) skupinky v hledání průchozích polí. Když stoupnou na špatné pole, pokračuje další skupinka do té doby než se někdo dostane na konec bludiště.
 

Alternativní pravidla

: Hráli jsme to na CVVZ Kdo stoupl na pole, které nebylo průchozí, přišel o hlas, když to udělal podruhé, vypadl (takže se zmenšil tým), do bludiště se vlezlo jedním čtvercem v rohu a pak byly vlastně 2 cesty - buď rovně, nebo do strany... cesta k cíli byla klikatá a muselo se jít po tom daném pořadí i když člověk vycházel z bludiště (což bylo o hodně těžší než cesta vpřed), měřil se celkový čas, za jaký to tým zvládnul, takže se to pak mohlo vzájemně porovnávat

Komentáře

: Hráli jsme to na CVVZ :) Kdo stoupl na pole, které nebylo průchozí, přišel o hlas, když to udělal podruhé, vypadl (takže se zmenšil tým), do bludiště se vlezlo jedním čtvercem v rohu a pak byly vlastně 2 cesty - buď rovně, nebo do strany... cesta k cíli byla klikatá a muselo se jít po tom daném pořadí i když člověk vycházel z bludiště (což bylo o hodně těžší než cesta vpřed), měřil se celkový čas, za jaký to tým zvládnul, takže se to pak mohlo vzájemně porovnávat :)
: Vypadá to skvěle ale nevím jestli to zvládnou 5 leté děti:-?B-):srdce::schizo::idea::megafon::pirat::nene::pivko::hudba::vanoce::iq::break::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::motorovka::box::asmd:
: to vypadá dobře:-)
: Myslím, že po chvilce je to jasné, mne to ale hned nenapadlo - kdo šlápne na špatné pole, tak se přeci z něj musí vrátit, ne?
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!