Nakresli to stejně!

Počet hráčů510
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 51 hodnocení74
%

 
Autor:
Zdroj: Skaut
Zapsáno:
Zhléhnuto: 11317 krát (5 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Stolní / desková / papírová
Potřeby: žádné
Trochu jiná tichá pošta...

Pravidla

Každý z hráčů si vezme papír (nejlépe čtverečkovaný) a tužku. Všichni se posadí do kruhu. Vybere se někdo kdo bude začínat. Ten půjde za dveře a na svůj papír něco na kreslí (čím těžší, tím lepší. Snažte se co nejrychleji!). Potom odejde, ale papír tam nechá. Potom tam přijde člověk který je na pravo od něho a snaží se nakreslit tu samou věc na svůj papír. Potom vezme papír začínajícího, přehne ho na půl, a odnese mu ho zpět. Ten svůj tam nechá. Jde tam hráč na pravo od druhého. A znovu se snaží stejně a detailně nakreslit to co druhý hráč. A znovu donese zpět papír druhého hráče a ten svůj tam, nechá. Takhle to jde až do konce. Potom se položí na zem vedle sebe výtvoru prvního a posledního hráče. Uvidíte ty rozdíly. Pokud chcete zjistit, jakto, že je to tak jiné, můžete si vedle sebe položit všechny papíry tak, jak šly za sebou...
 

Alternativní pravidla

: My to hrajeme tak, ze maji papir vsichni kolem stolu. Vsichni nakresli libovolny obrazek a poslou po kruhu dal. Obrazek, co prisel od souseda ale nekresli. Misto toho napisou slovne, co si mysli, ze to je. Obrazek se prelozi dozadu, necha se nahore jenom text a zase posilame po kruhu. Ted se nakresli to, co je tam napsano, prelozime text a posleme nas obrazek....a tak porad dokola stridame text a kresleni. Pokud ma aspon polovina hracu dobrou fantazii a aspon nekdo neumi vubec kreslit, vychazi ohromne ptakoviny:)

Komentáře

: Není to hloupost, Katushko, jen jsi to asi špatně pochopila. Ten druhý to obreslí a nechá tam svůj obrázek, který samozřejmě je zkreslený, není přesně stejný. A jak to pokračuje, jsou obrázky stále více zkreslené.
: Ale vzdyt je to hloupost, kdyz pred sebou ma porad nakresleny ten original, podle ktereho to prakticky muze jen obkreslit, tak neni mozne, aby se ty obrazky nejak lisily na konci...my jsme to hrali tak, ze jsme puvone dostali originalni obrazek, na ten jsme chvili koukali a museli si ho zapamatovat a pak ho slovy co nejpresneji popsat druhe osobe.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!